Sayfa 4/138 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Böyle giderse bugün yarın borsa karar alıp tahtasını kapatırlar bunların... 350 tl den 0,40 krş

tavsiyelerin yatırım niteliğinde değildir... Ancak bir ülkede genpower jeneratör batıyorsa açıklanmış 300 milyonluk karı kabul etmeyen spk ve bist varsa balat ne ki sabah tahtası kapana bilir... şirket acilen ttk kapsamında özsermayesinin 3/2 kayıp etmişse yönetimi toplantıya çağırmalı yoksa spk ben dilekçe yazacağım..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayın Ali ÇAKIR ve yönetim üyeleri sizler 200 - 300 tl Fiyatlardan Halka arz yapacaksınız sonra Hisseyi 6 yılda 0,40 Kuruşa düşüreceksiniz ve benim ve küçük yatırımcının burada satmasını bekleyeceksiniz Siz yatırımcılar bu şirkete dava açmazsanız yada açanın yanında olmazsanız ileride çocuklarınız yüzüne nasıl bakacaksınız... sonuçta çocuklarınızın ve ailenizin rızkını bu adamlara kaptırdınız... ben murat DOĞAN olarak bu olayın peşini bırakmam hakkımı mahkemede söke söke alırım... hepinizi tanıyorum bana adınızın ilk harfi ile soy adınızın ilk harfini yazın sizin adınızı ve soyadınızı size söylerim. onun üstüne koç lotunuzun olduğunu da söyleyim... herşeyinizi biliyorum ... daha fazla vakit kaybetmeyin ilahi adalet için haklarımız için dava açmayı düşünüyorum . irtibat mailim aşağıda ...

[email protected]

ADI M İLE BAŞLAYAN SOYADI KOR....... OLAN GİZEMLİ BEY BENİMLE İLETİŞİME GEÇ... 2016 yılındaki hisse payını 2017 DE %400 ARTIRDIN DAHA SONRA 2017 HİSSE ORANINA GÖRE 2018 DE %120 DAHA ARTIRDIN... TÜM SATIŞLARI KARŞILADIN... AMACIN NEY GEL BERABER DAVA AÇALIM... CEVAP BEKLİYORUM KORKUT BEY

[email protected]
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 16-08-2018 saat: 01:31. Sebep: İMLA

BUĞÜN 10 KİŞİ BANA MESAJ ATMIŞ ŞİRKETİN DURUMU NE OLACAK MURAT BEY DİYE ... BENDE KENDİLERİNE DAVA AÇMAMIZ GEREKTİĞİNDEN BAHSETTİM.. HİSSEDARLARDAN BİRİ MURAT BEY ELİMDE 5.000 LOT VAR 25 TL DEN HİSSE ALDIM 125.000 TL PARAM ŞİMDİK 2.000 TL YE DÜŞTÜ DİYOR 123.000 TL ZARARIM VAR GECELERİ YATAMIYORUM DİYOR... SAYIN YATIRIMCILAR BU LAFLAR BOŞ LAFLAR GERÇEKTENDE ZARARI OLAN VARSA BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR GELİN BİR OLALIM DİRİ OLALIM DAVAMIZI AÇALIM ŞİRKETİN O KADAR ÇOK AÇIĞI VARKİ DAVA DİLEKÇESİNİ YAZMAKLA BİTMEZ EN BASİTİNİ SÖYLEYİM... FON KULLANIM RAPORUNU OKUYAN VARSA BU RAPORDAKİ İŞ VE İŞLEMLERİN BAZILARI YAPILMADI BU PARALAR NE OLDU ALİ ÇAKIR BU PARALARI ZİMMETE Mİ GEÇİRDİN ACABA ! BUNLARI ANLAYACAĞIZ BU PARALARI KİLOTUNA KADAR SATTIRIP ŞİRKETE GERİ ÖDEYECEKSİN... HİSSELERİ MEHMET BEYE GÖNDERİP SATTIRMASINI BİLİYORSUN BUNLAR HOŞ ŞEYLER DEĞİL 3 KURUŞUN PEŞİNE DÜŞMÜŞSÜN ŞİRKETİN İÇİNİ BOŞALTIYORSUNUZ... SİZLERE KESİNLİKLE DAVA AÇILACAK BUNDAN ŞÜPHENİZ OLMASIN... TTK ve spk uygulama yönergelerinin İLGİLİ MADDELERİNİ İHMAL EDİYORSUNUZ... AÇIKLADIĞINIZ BİLANÇOLAR YALAN ... ŞİRKETİN DEFTER KAYITLARI İNCELENDİĞİNDE BUNLARDA ORTAYA ÇIKACAK O ATTIĞIN YALAN İMZALARIN HESABINI ÇOK YAKINDA VERECEKSİN... telefonum mehmette var istersen araya bilirsin... ancak davadan vazgeçilmeyecek.. bunu bil yeni fabrika ayağına biraz daha bekleyeceğim daha sonra yargıda hepiniz hesap vereceksiniz..

[email protected]

Sayın : İ. KASAP , Sayın : M. KARASU , Sayın : E. EVRENKAYA, Sayın : G. BIÇAKÇILAR, Sayın : O.SOYALP , Sayın : F. BİÇER

Yukarıda adını yazdığım yatırımcılar... halen mail atmadınız dava bile açamıyorsunuz insan 50, 25 ,5 ve 3 tl hisse alıpta 0,45 ortalama ile 250.000 lotu satarmı.. benim kayıtlarımda halen satıcı gözüküyorsunuz dava dilekçesi hazır tek yapmanız gereken beni aramak... d)) 1.5 milyona aldığınız hisseleri 50.000 tl satmanız akıllıca değil... iletişim bilgilerim aşağıda arayın...

[email protected]

Bu hissenin 5000 lot ve üstü toplam 182 yatırımcısı var bunların ilk 20 si yönetim kaldı 162 kişi neden yazmazsınız neden hakkınızı aramaktan korkarsınız bizler kanunsuz bir şey yapmıyoruz şirketi kötü yöneten şirket yetkililerine yanlışlarını hatırlatmak bedelliden gelen paraları harcama planına bağlı olarak kapta açıkladıkları yerlere neden harcamadıklarını sormak suç değil en doğal hakkınız... bu şirket halka açıldığı tarihten beri neden zarar ettiğinin yetkili kişilere hesabı sorulmaz 162 yatırımcı neden susar kimden korkuyorsunuz... Tamam siz bilirsiniz sizler sustuğunuz sürece bir daha ben yazmayacağım... iletişim bilgim aşağıda ;

[email protected]
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 19-08-2018 saat: 02:19. Sebep: İMLA

7. bu hisse senedi internetten neden alınıp satılamıyor

hisse %20 yapmış.. kimseler yok.. bunu biri açıklasın bana ytd

Sayfa 4/138 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •