Sayfa 44/138 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 345 - 352 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Keşke biraz daha alsaymışız... Satanları düşünemiyorum bile...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar uçuk hayallerim var nedense.Normal de herkes 1 tl büyük direnç der .Ama ben satmayacagim.

2 yılda çift haneler bile olabilir.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Alyatçı yıne veriyorsun coşkuyu, iki gune kalmaz cami avlusunda bebek ararsın...
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Kwon gardas kactan satacağız bu balatlari?

Her Gün tavan yapıyor.Tahsisli gelirse 10 tl üzerine gidebilir 2 yıl içinde .
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Alkaççı gardaşım sen ilk tavan bozduğunda topuklarsın... Bizde izliyoruz sadece...
    Kwon3 hocam bu balati ben 0.64 den aldiydim. Nerden sattım bu hisseyi? Geçmiş yazilara baktım ve çok hayıflandım.Sen nerden bildin bu balat i erkenden satacagimi?Bana yardımcı olun. Ağa ysa Ağa pasaysa paşa derim sizlere.Ben de diolerden hisse bulabilirim.Hor görmeyin beni.Barış bayrağı salliyorum .

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Kwon3 hocam bu balati ben 0.64 den aldiydim. Nerden sattım bu hisseyi? Geçmiş yazilara baktım ve çok hayıflandım.Sen nerden bildin bu balat i erkenden satacagimi?Bana yardımcı olun. Ağa ysa Ağa pasaysa paşa derim sizlere.Ben de diolerden hisse bulabilirim.Hor görmeyin beni.Barış bayrağı salliyorum .
    Gafur Ağam girmediğin hisse kalmamış be güzel Ağam.
    Neyse önümüze bakalım.Gecmisi unut.Bak 2 yılda tahsisli den sonra 10 olabilir diye yazmışsın günler önce.Hicbirsey için geç değil.DİRİLİS BALAT EFSANESİ nin hikâyesi uzun .
    Başlangıç için geç değil.Uzuldum senin adına .Ama geçmişi unut Gafur .

460.000 alıcılı kapattı gün sonu fiyatı : 1,36 tl
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

5. Satanlara geçmiş olsun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Hay maşallah hay maşallah
    Gafur u getirin banaaaaa

Kapanış gün sonu tavandan alıcı : 461.774 lot satıcı : 0
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

8. Bende 508. 274 bın alıcılı kapadı.. Yarın tavan 1.49
    ..gaffur çiftliğin duvarından bakıp bakıp gıdıyor ....agam gaffurda ışık var dardnl e yazmış oku istersen, yeniden demirlere kahya yapalım, sen ticaret odası başkanısın seni kırmazlar... ..

Sayfa 44/138 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •