Sayfa 46/138 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 361 - 368 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gaffur yinede sen tedbiri elden bırakma, hısse kısada prımlı.. 3,4 tl de olabılır ama sen tedbiri elden bırakma.. İlk pozisyonunu korusaydın zaten sıkıntı yoktu.. Piyasalara bu gunlerde kar satışıda bekleniyor.. Dıkkat etmekte fayda var..
    Faso Ağam mal bana geldi sadece.Ama düşebilir dediğin gibi .Olsun yolunuz yolumuz .Akşam en erken ben alis yazmıştım.

2. Agam senın umpasta delı dana ya bağlamış..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Agam senın umpasta delı dana ya bağlamış..
    Umpas ta kumpas yoktur umarım.Orada Balat takı kadar lot almadım.O Balat in yancisi gibi.Ama muazzam arsalar satiyorlar .Orası da BATAKTAN kurtulmaya çalışıyor.Umpas koskoca bir USAK ili holdingi.Attik bir tohum orada da .

4. Agalarim eşleşen ve tavanda bekleyen lotlarii yazabilir misiniz?İmkanı olanlar için diyorum.Ben aracı kuruma telefon açıyorum çok meşgul ediyorum arkadaşları.

5. Defter değeri 52 tl gözüküyor iş bankasında temel analizden anlayan arkadaşlar açıklayabilir mi?

6. Agalarim endeks çok yükselmişti,Kasım Süleymani nin öldürülmesi olayı ile endekse bir satış geldi.Satislarin arkası gelebilir Ban göre ilerleyen günlerde .Ama bizim balat kendi çizgisine göre areket eder.
    Bu yüzden ben Balat ve umpas dışındaki hisselerimde %50 satış yaptım.

7.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Agalarim eşleşen ve tavanda bekleyen lotlarii yazabilir misiniz?İmkanı olanlar için diyorum.Ben aracı kuruma telefon açıyorum çok meşgul ediyorum arkadaşları.

Agam sen istersınde olmazmı.....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Eşleşen 19 bin lot ,tavanda Alış için bekleşen lot sayisi 458 bin lot
    Umpas ta eşleşen 1 lot tavanda bekleşen lot sayısı 385 bin lot

Sayfa 46/138 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •