Sayfa 51/138 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    amor agam haber neydıkı... Kacırdık sanırım...
    şirketin 4 milyon dolarlık ön sipariş alması ile ilgiliydi haberin doğruluğunu teyit edemediğim için silmek zorunda kaldım ... Ytd haberi teyit edemedim amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    şirketin 4 milyon dolarlık ön sipariş alması ile ilgiliydi haberin doğruluğunu teyit edemediğim için silmek zorunda kaldım ... Ytd haberi teyit edemedim amor
    Haber guzel inşallah doğrular şirket, asıl bu gıbı haberlerde önümüz açılır...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Amor Ağam haber kaynağı medya mi yoksa şirket yönetimi mi?Şirkette üretim başladı mi?Bayağı bir zaman oldu çünkü.

4. Bayağı bir işlem olmuş. kimler sattıysa...

5. Hatip Ağam Faso Ağam Amor Ağam ve 2 günlük aldığı hissede ayakları titremeyen MAHO AĞAM günlerdir tavan tavan giden balat ben 1.49 dan aldım diye mi tavanlari kesti?Ne şans be

Panik yapmaya gerek yok sağlam durun bence mal kaptırmayın sağ cepten sol cebe koydu kendince veriyorsa da almak gerek ytd amor ben illede satacağım diyen varsada kademeli satsın... Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by cmurat Yazıyı Oku
    Bayağı bir işlem olmuş. kimler sattıysa...
    İşlem hacmi 354 bın TL....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

eşleşme 1,55 gözüküyor 1,51 altı yazılmadı daha yukarıda 77.000 var alırlarsa tavan olur ytd AMOR

Sayfa 51/138 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •