Sayfa 52/138 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 409 - 416 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

200 , 300 , 500 lotlarla topladı burada satmaya cesaret edemez derinlikte korkutuyorlar mal kapmak için şu an saat : 12:14 itibari ile 1,50 tl eşleşme ytd amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2. Ben bu fiyattan bıle aldım... Ama alanlar dıkkat etmeli kısada prımlı senet.. Malum... Risk var... Orta vade guvendığim için alıyorum...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    200 , 300 , 500 lotlarla topladı burada satmaya cesaret edemez derinlikte korkutuyorlar mal kapmak için şu an saat : 12:14 itibari ile 1,50 tl eşleşme ytd amor
    Dediğiniz gibi 1.55 ler direnç galiba. Bakalım bugün aşılır mı?

4. Tavan gösteriyor şuan için.47830 lot satış için bekliyor... Bu arada hatıp agam sattı bızım koyu sanırım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. 285 bın lot tavanda bekleyen gozukuyor, verenlerı aldılar sanırım..

6. 408 bin bekleyen...

7. Şaka gibi 15 lot eşleşen, 431 bın bekleyen... Şirketten guzel haberler bekliyoruz devamı için...

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam Faso Ağam Amor Ağam ve 2 günlük aldığı hissede ayakları titremeyen MAHO AĞAM günlerdir tavan tavan giden balat ben 1.49 dan aldım diye mi tavanlari kesti?Ne şans be
    Faso Ağam ben burdayım. Hatip AğaAğam nerede?
    Tavanlara devam şükürler olsun

Sayfa 52/138 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •