Sayfa 53/138 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 417 - 424 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Hatip aga kayıplarda, şermin başına bir iş getırmedıyse ıyı... Ya da köy bakmaya gitti Çukurovaya telı çekmıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatip aga kayıplarda, şermin başına bir iş getırmedıyse ıyı... Ya da köy bakmaya gitti Çukurovaya telı çekmıyor..
    Esselamun Aleyküm Faşo Ağam.Bir Çukurova yaptım geldim.Biraz mal saldım piyasaya bugün Balat ta .Yeni bir tarla keşfettim ,gerçi bu tarlayı bilmeyen yok.Sen de çok iyi biliyorsun.
    Elimdeki lotlarla devam edeceğim.Artik fazla lotum kalmadı Balat ta .Olan la yola devam .

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Faso Ağam ben burdayım. Hatip AğaAğam nerede?
    Tavanlara devam şükürler olsun
    Gafur Ağam tahtaciya mal verdim bugün.Az lotla yola devam.Burafayim gitmedim biryere.

4. Hatİp aga erken sattın gıbı, neyse hayırlı olsun .. Önemli olan kazanmak.. Diğer koye gectın ozman umpas..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatİp aga erken sattın gıbı, neyse hayırlı olsun .. Önemli olan kazanmak.. Diğer koye gectın ozman umpas..
    Yok Ağam umpas ta zaten azdı.Bitirdim orayı açılışta.Cukurova
    Hub köyü.Ama Balat i bitirmedim Ağam .

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Yok Ağam umpas ta zaten azdı.Bitirdim orayı açılışta.Cukurova
    Hub köyü.Ama Balat i bitirmedim Ağam .
    Akıllı adamsın ıyı koyde arazi almışsın.. Bende mallandım biraz orada ama çok değil.. Burada daha işimiz bitmedi..

7. Bunu bufiyatalardan kim neden alıyor tahmini hedef fiyatiniz varmi ve kaç lotu var bu kağıdın düşerkende böyle düşmüştu hızlı

8. Agalarim elimde sadece ve sadece 30 bin lot kaldı.Elimdekileri aldılar bugün.Hedsf demek ki büyük.Buyuksun Balat spegi

Sayfa 53/138 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •