Sayfa 55/138 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. 335 bin bekleyen...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. hatip aga de sene 1.500.000-tl yapamayacaksın satmışsın hissenin bir kısmını

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatıpcım bu balat ne olacak böyle, 320 bın bekleyen... Amor da geldiyse tamamdır...
    Faşo Ağam ben 30 bin lota düşünce rahatladım.2.50-3.00 aralığına gidiyor gibiyiz Amor Agamin dediği gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    hatip aga de sene 1.500.000-tl yapamayacaksın satmışsın hissenin bir kısmını
    Aynen öyle Ağam . Iran olayları korkuttu beni.

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Aynen öyle Ağam . Iran olayları korkuttu beni.
    Yınede guzel kazandın hayırlı olsun... Eldeki bir kuş daldaki ıkı kuştan ıyıdır herzaman, senden alanda kazansın... Bu balat adam gıbı iş yapacam şirketi buyutecem desin önunde zaten kimse duramaz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Balatta eşleşme yok şuan için yanı satan yok... ...

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yınede guzel kazandın hayırlı olsun... Eldeki bir kuş daldaki ıkı kuştan ıyıdır herzaman, senden alanda kazansın... Bu balat adam gıbı iş yapacam şirketi buyutecem desin önunde zaten kimse duramaz...
    Evet Faşo Ağam.Bir de borsada hiçbir zaman fırsatlar bitmez.
    Ağalar im burayi bosladik kusura kalmayın.Dun Çukurova hub köylüleri geldiler ,dediler "Hatip Ağam bizim 15.95 direncini kirma gibi bir niyetimiz var yarın için.Senin de bize geçmişte çok emeğin geçti.Demir Yaman in yaktığı HUĞ larimizii yeniden yaptırdın.Sana hubvc den haber verelim teşekkür namına " dediler.Ben de 30 bin lot almıştım dün .Hubvc de bugün vurdulu kirdili geçtiği için buraya gelemedim.Kusura kalmayın.

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Balatta eşleşme yok şuan için yanı satan yok... ...
    Faşo Ağam tavanda bekleşen kaç lot var?

Sayfa 55/138 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •