Sayfa 59/138 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 465 - 472 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    murat bey baya eskisiniz burda galiba ? nereye gider daha mal veren yok alamıyoruz yahu

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    BU ARADA GAB BOŞLUKLARINI SORANLAR VAR ÖZELİMDEN ;

1 İNCİSİ 15 -17 TL ARASI
    2: İNSİSİ 57 -65 TL ARASI
    3: ÜNCÜSÜ : 43-38 TL ARASI
    4: ÜNCÜSÜ : 123-110 TL ARASI
    5: İNCİSİ : 232 TL - 257 TL ARASI .....

AMOR
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Agalar bu fiyatlara dıkkat etmek lazım, evet şirket yeniden ayağa kalkıyor ama somut icraat lazım.. Kısada ne olacagi bellı olmaz bu fıyatlardan alanlar kısada ne kazanır kimse bılemez.. 5/6 tl yıde gorebılır ama terste yakal*****da üzer... Benım hedefim uzun vade ve şirkete guvenıyorum diyorsanız o başka... Gidenin arkasından fazla da koşmamak lazım...!!!!!!
    Son düzenleme : kwon3; 08-01-2020 saat: 00:06.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Agalar bu fiyatlara dıkkat etmek lazım, evet şirket yeniden ayağa kalkıyor ama somut icraat lazım.. Kısada ne olacagi bellı olmaz bu fıyatlardan alanlar kısada ne kazanır kimse bılemez.. 5/6 tl yıde gorebılır ama terste yakal*****da üzer... Benım hedefim uzun vade ve şirkete guvenıyorum diyorsanız o başka... Gidenin arkasından fazla da koşmamak lazım...!!!!!!
    senet geldiği yere bakarsan koşmamış gibi Y.T.D.

4. Herşey iyi hoş guzelde şu ortadoğu belası yakamızı bıraksa, malesef coğrafyamızın kaderi hep peşimizde olacak biz ne yaparsak yapalım...

Sn metinmetin ben şirketten icraat beklıyorum, koşarak geldiği yere gıdebilmesi için ıkı açıklamadan başka elimizde hıcbırşey yok... Bugun sıkı tutunma zamanı, ben boğazıma kadar maldayım çıkmayıda düşünmüyorum.. Gittiği yere kadar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Eger tahtacı bugun mal vermez ve bunu fırsata cevırıp mal alırsa önümüz açılır... Bugun çok dökülen olur..

6. İsteyenler almıştır, bakalım ne yapacaklar ...

7. 54 bin bekleyen var tavanda...

8. 112 bın bekleyen var tavanda...

Sayfa 59/138 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •