Sayfa 6/138 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 41 - 48 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Ne 3 ne 5 hacim değerleri ortada aç bak incelemeden genel konuşmadan evvel
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    YENİ FABRİKA BİNASINDA AĞIR VASITA balataları YAPILACAK diye duymuştum... ytd
    Murat bey.bu kağıdın önü açıkmı.

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

adam ne bilecek onu acikmi, kapalimi..bilse 400 kat dusen balatta bu kadar zaman beklermiydi..yeni fabrika binasi bittiginde en dipten girerdi..kiraci olarak bulundugu eski yerin plani 2 yildi..bu 2 yil sona erdigine gore ..yeni fabrikaya yani turgutlu organize sanayideki kendi fabrikasina tasinmis olmasi gerekir.. e kirada vermeyecegine gore agir tonajli arac balatasida uretecegine gore..dibinden insallah filizlenir..araclara diger baska da yedek parca uretirse iyi olur..mesela debriyaj ve fren balatasi harici fren sistemlerinin diger parcalarini urtebilir..bakildigi zaman borsada parayi vuran siketler genelde neler..bosh fren ve ege endustrisi...ege en hem yedek parca hemde ege frendir...insallah bunlara benzer haberler gelir de herkes parasini kurtarir.

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Murat bey.bu kağıdın önü açıkmı.

sayın Kral- kobra şirketiniz sektör olarak karlı 3 günde %28 pirim yapmış bugün borsa -3,70 düştü BALAT +6 kapattı önü açık olmayan şirket 3 günde %28 pirimlenmez.. sorunuza cevap olması dileklerimle... iyi geceler AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

sayın murat doğan . amor arakadaşımız vardı 2015 de kront 1.40 cıvarında iken kront bahsi geçti...1.50 geçtiğinde önünün açık olacağını nerye gideceğini bile tahmin edemeyeceğimizi söylemiştim...eğer ki sen o amor isen inşallah kront artı yazmıştır hanene ...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    sayın Kral- kobra şirketiniz sektör olarak karlı 3 günde %28 pirim yapmış bugün borsa -3,70 düştü BALAT +6 kapattı önü açık olmayan şirket 3 günde %28 pirimlenmez.. sorunuza cevap olması dileklerimle... iyi geceler AMOR
    Eyvallah

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    sayın murat doğan . Amor arakadaşımız vardı 2015 de kront 1.40 cıvarında iken kront bahsi geçti...1.50 geçtiğinde önünün açık olacağını nerye gideceğini bile tahmin edemeyeceğimizi söylemiştim...eğer ki sen o amor isen inşallah kront artı yazmıştır hanene ...
    sevgili yatırımcı o Amor benim... . Krontta 50.000 dolar kazandım genyh yatırdım oda battı ))))) sevgilerimle şansımı birde balat ta denemeyi düşünüyorum..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

kardesim genyh de parayi kaptirman iyi olmamis. kismet ne diyelim..normalde genyh in kapanmasi bile surpriz oldu, o kadar oz sermaye yalanmis demekki...neyse biz gercege donelim... balat husselerim 3 yada 4 yillik yillanmis sarap gbi olmasi gerkirdi tam 11.500 adet bekliyor ama oara etmiyor su anda..burdada genyh nin tersi ozsermaye bitik gorunuyor...amasi var. banka kredisi kullunmadan fabrikayi yaptilar. boyle olunca fafrika bitince degerlemeye tabi tuttuklarinda oz semaye en az semayesinin 2 kati olur..birde kira derdi olmayacak yeni malzemelerle maaliyet azaltimi olunca beraberinde kar edecektir..sonuc olarak bizim maaliyetler en az 5 e katlarsa zararimizi ancak kurtarir...hayirlsi olsun..

Sayfa 6/138 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •