Sayfa 61/138 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 481 - 488 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Derin yaman ağan yılmazdan(sarı kafa) dayak yerse işler değişebilir... .. ..
    Faşo Ağam aman ha Demir Yaman benim düşmanım.Derin Yaman ise benim BORSA AĞAM

2. Aga burada 1 lot bıle satmam... Borsada boyle fırsatlar herzaman gelmez... Satan satsın... 162 bın eşleşen /160 bın bekleyen.. Maliyette fena değil geçmişinde 150, 200 TL leri gormuş senet için kendi adıma.. Şirket vazgeçtim demedikçe hıcbırşey olmaz.. Bır yola girmişler döneceklerını sanmıyorum...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Aga burada 1 lot bıle satmam... Borsada boyle fırsatlar herzaman gelmez... Satan satsın... 162 bın eşleşen /160 bın bekleyen.. Maliyette fena değil geçmişinde 150, 200 TL leri gormuş senet için kendi adıma.. Şirket vazgeçtim demedikçe hıcbırşey olmaz.. Bır yola girmişler döneceklerını sanmıyorum...
    Faşo Ağam helal olsun.Muhtesem düşünce .Yola devam diyorsun benim gibi .Satan satsin önümüze bakalım biz
    Hem buradan da millete satım imkanı veriyor .Boşuna değil bu bence .

4. 162 eşleşen/171 bekleyen...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. 162/179.....

6. 132/211...

7. 130 bin eslesen,218 bin bekleşen

8. 193 bın bekleyen var.. Bu gemi gıder agam...

Sayfa 61/138 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •