Sayfa 63/138 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 497 - 504 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. 11 bin lot eşleşen, 327 bin lot bekleyen lot sayısı

2. Hise kiymetl 1000 yarın tavana satacagim

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 401 bın tavanda kapadı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by gobek Yazıyı Oku
    Hise kiymetl 1000 yarın tavana satacagim

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    satanlar arkasından bakıyor ne hikmetse Y.T.D.

5. ABD den olumlu açıklamalar geldı yarın coşar piyasalar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. kimseler yok mu

Alıntı Originally Posted by murat doğan Yazıyı Oku
    soluksuz hedef 3,20 artık hayırlı olsun amor
    panik yapmaya gerek yok sağlam durun bence mal kaptırmayın sağ cepten sol cebe koydu kendince veriyorsa da almak gerek ytd amor ben illede satacağım diyen varsada kademeli satsın... Ytd
    arkadaşlar kısada 3,20 olur bu ... Artık yıl sonu hedefimiz şirketin açıklamalarına göre fiyatlayacağız ytd amor
    1,55 değecektir.. 3,20 yönele bilmesi için değerleme raporu gelerek yayınlanması gerekli ytd : ))
    bu hissenin her lotu çeyrek altın kadar değerli olduğunu düşünüyorum... Artık düğünlerde arabası olanlara balata götüreceğim d)))

ne demişiz ne olmuş hayat ayrıntıda gizlı amor
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 08-01-2020 saat: 23:16. Sebep: İMLA
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

habere dayalı olarak fiyatlana bilir genel kurulda güzel haberler olursa kayıplarını realize edebilir... Ytd
    sayın kral- kobra şirketiniz sektör olarak karlı 3 günde %28 pirim yapmış bugün borsa -3,70 düştü balat +6 kapattı önü açık olmayan şirket 3 günde %28 pirimlenmez.. Sorunuza cevap olması dileklerimle... Iyi geceler amor
    buralar halen çok ucuz ! Bu hisse doğru kararlar alırsa 2020 yılının en çok pirim yapan hissesi olarak bist tarihine geçeceğini düşünüyorum... Sektörü çok güzel murat doğan - amor
    bu şirket hakkında çok şey biliyorum ancak ; şu anlık yazmak sizleri yönlendireceğinden yorum yapmıyorum elinde olanlar arkasına yaslansın... 1,55 i arkasında 3,20 beklesin ytd amor murat doğan
    şirketin olagan üstü genel kurul toplantısında almış olduğu karar doğrultusunda sermaye tavanının 50.000.000 tl olarak yeniden yenilenmesi ve tahsisli yapılması hususunda karar almıştır. Tahsisli miktarının bence %100 olacağını düşünüyorum tahsisli miktarının hangi fiyatlarda yapılacağına gelirsek spk onayı alınıp kap ta açıklandıktan sonra 60 günlük ortalama üzerinden tahsisli yapılacak. öncelikle 1,20 -1,55 ve 3,20 bantları çalışacaktır . Yazışmaların ve onayların alınması 2 ayı bulur buda hisseyi 3,25 e taşır 60 günlük ortalama 1,80 - 2,10 u bulacağını düşünmekteyim %100 tahsisili demek 12.000.000 milyon hisse demek 12.000.000*1,80 : 21.600.000 tl şirkete para girişi demek buda özsermayeyi -88 den + 155 e getirir siparişler üretim , demirbaş değerlendirmesi şirketin ederini 35 milyona taşır şu an piyasa değerine göre şirket çok ucuz kalıyor onun için kimseye vermiyorlar.. Ytd buradaki yorumumum şireketin kap ta yaptığı açıklama üzeri değerlendirmedir.. Ytd selamlar murat doğan amor

daha önceden yazılarım... Oku ve notunu ver amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 63/138 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •