Sayfa 64/138 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 505 - 512 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by murat doğan Yazıyı Oku
    balatacılar bölgesinde köklü bir şirket olup binek araç ve ticari araçların balata ihtiyacının %35 i karşılayacak potansiyeli olup şirketinin limana yakın bir alanda olması uluslar arası pazarada kısa zamanda açılacağını tahmin etmekteyim... Kısada 1$ olabilir... Tabiki yatırımcı arkadaşlarım bu düşüncelerim şirketin kap a yaptığı üretim yapmak üzere şirket fabrikasına elektrik bağlantısı yapıldığı haberi ile bendeki bu düşenceler neden olmuştur. şirketin üretim yaptığınıda bildiğim için 2020 yılında balatacılar a.ş nin borsa camiasında ve küresel ve ekonomik sosyal alanlarda adının sık sık gündemde tutulacağını düşünmekteyim.. Kaldı ki türkiyenin otomobil alanında ihtiyacı olan bir şirket pozisyonunda olduğunu düşünmekteyim.. şirketin bu tür bir karar alıp iflas etmek yerine tahsisli kararını alan yönetim kurulu üyelerini tebrik etmek gerekli spk bu yaklaşıma olumlu cevap verecektir çünkü para ortaklardan çıkıyor sonuçta bedelli değil. Ytd herkese iyi tatiller diliyorum amor
    sevgili yatırımcı 7 yıldır bu şirkette hissedar olarak bulunmaktayım bir dönem çok canımız yandı ve bende böyle bir yazı yazmıştır.. ınşallah bizlere yaşattıklarını geri yerine koyallar şimdilik herşey yolunda gibi ancak maliyetlerimiz çok yüksek 20 tl olsa bile zararı kurtarmıyor... Ytd amor
    2020 yılının yıldızı balat olacak inşallah ocak ayında 3 tane haber bekliyorum... üretim , sipariş , personel alımı .. Ytd murat doğan amor
    herkese günaydın arkadaşlar 2019 yılının son seansında balat bence tavan açarak 1,24 le yılı tamamlayacaktır... şimdideden tüm yatırımcılara hayırlı olsun murat doğan - amor
    1,24 hacimli kırması gerekliydi oda oldu hayırlı olsun hedefte 1,55 var artık 1,55 de kırarsa 3,20 ytd 3,20 kırarsa 15 tl kadar önü boş gözüküyor... Ytd amor
    herkese selam olsun bol kazançlar 3,20 kadar yazmayacağım artık hayırlı geceler amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    herkese selam olsun bol kazançlar 3,20 kadar yazmayacağım artık hayırlı geceler amor
    Sagolasin Amor Ağam. Hatip Ağam nerelerdesin?
    Hub koydede yoksun bu akşam.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Murat bey, balat böyle gider ise 16.01.2020 tarihinde 3,43 oluyor Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Hatip ağa, balata da şu anda grafik işlemediği, senet yönünü habere göre hareket ettiği için balatanın grafiğine bakayım dedim. 208,89'dan 5,51 kadar 19 defa ard arda düşmüş, bazıları % 10 Çoğu %19 küsür bu düşüşlerin yeni sisteme göre en fazla % 10 göre hesapladığımda 32 defa ard arda düşmüş gibi olmuş biraz beyin fırtınası yaparsak 0,30 dan 12 defa çıkmış demek istediğim bu çıkışın ilk durağı 5,54 olması gerekir diyorum tabi ki şirketin faaliyete geçmesi, tahsisli sermaye arttırımı vb. olaylardan bir tane haber gelmesiyle görülecek seviye kadar % 10 artışla 32 kat ediyor nasıl fikir jimlastiği ama ( 208,89 rakamı balatanın 2 defa bedelli yaptıktan sonra belirlenen rakam) Y.T.D.
    27.12.2019 tarihinde yazmış olduğum yazı Y.T.D.

5. 208, 89 rakamı ıkı bedelliden sonrakı rakam ise potansiyel muazzam... eğer gerçekleşirse bu potansiyelin onda bırı bıle elinde tutanları ihya eder..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Günaydın. 1 haftaya yakındır takip ediyorum üyelik anca onaylandı. Pazartesi günü hissede aranıza katıldım.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    208, 89 rakamı ıkı bedelliden sonrakı rakam ise potansiyel muazzam... eğer gerçekleşirse bu potansiyelin onda bırı bıle elinde tutanları ihya eder..
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    208, 89 rakamı ıkı bedelliden sonrakı rakam ise potansiyel muazzam... eğer gerçekleşirse bu potansiyelin onda bırı bıle elinde tutanları ihya eder..
    Merak ettiğim bu rsi çok yüksek değil mi Bi sorun çıkar mı sizce?

8.  Alıntı Originally Posted by jargonov Yazıyı Oku
    Merak ettiğim bu rsi çok yüksek değil mi Bi sorun çıkar mı sizce?

Kardeşim bu tahtalarda teknik işlemez şu durumda, çünkü hacım falan yok, malum buraya gelene kadar toplasan 1.5 milyon ancak hacim yapmıştır, o yuzden benim kanaatimce rsı, macd vs teknik kavramlar pek işlemez... Bizi ilgilendiren sadece şirketten gelebilecek açıklamalar.. Ama yınede temkını elden bırakmamak lazım malum biz ky yız ve parayı zor kazanır çabuk kaybederiz... Buraya kadar pek bir mal çıkmadılar zaten benım gorduğum.. Belkide kafalarında bir fiyat vardır ve oraya kadar çekerler.. Yılların bırıkmışlığı var nede olsa... Yınede ne olursa olsun dıkkat etmekte fayda var kısada, orta ve uzunda zaten şirket belirleyecek nereye gideceğini yapacağı icraatlarla..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 64/138 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •