Sayfa 70/138 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 553 - 560 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ustad sat hayrını gor sorun yok.. Ama dune kadar yazdıklarınızı okuyup bugun tam bir u dönüşü izlemek bende buyuk hayal kırıklığı yarattı yoksa birileri malı kaptırdıda alma peşinde mi diye duşunmeye başladım.. Daha dun yazdığınız mesajları atsam buraya aklımızlamı dalga geçiliyor anlamadım...
    bu gün tekniğine yeniden baktım 3,20 görebilir başkan ancak onun üstü şimdilik zor yinede kararlarınız hayırlı olur inşallah ytd amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

bunları nereye koyacağız, yanı sorun satılan 170 bın lot mu..2 milyon lot orada hep vardı, kaldıkı satan adam 700 bın tavanda beklerken basar en az bir 200 bin gecer en basit mantıkla...
    bunların cevabı yakın 10 gün sonra d.)))

3. Bence buraya kadar mal falan satılmadı, satılan malda cuzzı birtakım ıhtıyaclar için satıldı.. Zaten rakamlar komik buraya gelinceye kadar oratalama hacım gunlukte toplasan100 bin TL bıle değil... Bu şekilde mal satamazlar.. Ama herkes kendi kararını kendi versın karda zararda bizlerin...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by jargonov Yazıyı Oku
    yani murat hocam bi düzeltmemi bekliyorsunuz yoksa yine 1 altında değerler mi

ane-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 tl altı olmaz dönerse 1,24 tl çünkü tahsisliyi ellerinden geldiği kadar yukarıdan yapacaklar onuniçin tutuyorlar burada yatırımcı arkadaşım...

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Operasyonu yapan mehmet korkut ytd amor şirketin yeni yönetim kurulu üyesi
    Ozaman diyorsunuz ki bu bir operasyon, şirketin yeniden üretime falan gececeğı yok yada siz inanmıyorsunuz.. Pekala düşünceleriniz neden bu kadar değişti 170 bın lottan dolayımı, ıkı milyon lotu satma gıbı bır istekleri varsa daha çok yol almaları lazım.. 0.30 kuruştan gelen senet dönerse kim alır yada kime satarlar ıkı milyon lotu.. Ya da bu hareket 170 bın lot içinmıydı??? Kaldıkı sızın diğer sayfalarda 2 milyon kazanacam gıbı soylemlerınız var balatta, 33 bın lotla bunu yapamazsınız sanırım, yada yarın satacagıniz 5000 lotla,.. kaldıkı sizde yuklu mal olduğundan hiç şuphem yok/kızmak yok sadece değerlendirme yapıyoruz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

ozaman diyorsunuz ki bu bir operasyon, şirketin yeniden üretime falan gececeğı yok yada siz inanmıyorsunuz.. Pekala düşünceleriniz neden bu kadar değişti 170 bın lottan dolayımı, ıkı milyon lotu satma gıbı bır istekleri varsa daha çok yol almaları lazım.. 0.30 kuruştan gelen senet dönerse kim alır yada kime satarlar ıkı milyon lotu.. Ya da bu hareket 170 bın lot içinmıydı??? Kaldıkı sızın diğer sayfalarda 2 milyon kazanacam gıbı soylemlerınız var balatta, 33 bın lotla bunu yapamazsınız sanırım, yada yarın satacagıniz 5000 lotla,.. Kaldıkı sizde yuklu mal olduğundan hiç şuphem yok/kızmak yok sadece değerlendirme yapıyoruz...
    herşeyi zaman gösterecek izle gör reis ben kar satışı yaptım 33.333 yarında 5.000 yazdım .. 3,20 gelene kadar her gün düzenli satıyorum beklentisi olan alır .. Mehmet korkut beni aradı bir ara operasyondan bahsetmişti. 3,20 kırarsa gider dönerse herkes aldığı riskin bedelini öder kızmak yok reis d: ))) amor

7.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    herşeyi zaman gösterecek izle gör reis ben kar satışı yaptım 33.333 yarında 5.000 yazdım .. 3,20 gelene kadar her gün düzenli satıyorum beklentisi olan alır .. Mehmet korkut beni aradı bir ara operasyondan bahsetmişti. 3,20 kırarsa gider dönerse herkes aldığı riskin bedelini öder kızmak yok reis d: ))) amor
    Ustad bence bırak bu işleri suçtur bunlar, nedemek benı aradı, ozman sizde bu işin parçası olmuş olursunuz.. Bence sız verdınız malı yada tahta dönsün aşağıdan alalım beklentısı ile hareket ediyorsunuz... Elinizde altı haneli senet olacak siz 33 bın lotla kar satışı yaptım diyeceksiniz en az 100 /150 bın satmalıydınız kar satışı için, dönmesi durumunda asıl kaybı sız yaşarsınız Çunku yuklu mal sizde var bızım elimizdeki beş on bınden ne olacak... Herkes kendi kararını versın.. Karda zararda kısının kendisine ait...

8. Ayrıca burada bu senedı sizden başka yuklu taşıyan yok, hatıp agada vardı oda sattı.. Zaten beş on kisiyi geçmiyor takipçi sayısı...

Sayfa 70/138 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •