Sayfa 73/138 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 577 - 584 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Bunu yazan şimdi diğer köyde hissede operasyon olacak uzak durun diyor ayıptır yahu....
    Originally Posted by murat doğan Yazıyı Oku
    sevgili yatırımcı 7 yıldır bu şirkette hissedar olarak bulunmaktayım bir dönem çok canımız yandı ve bende böyle bir yazı yazmıştır.. ınşallah bizlere yaşattıklarını geri yerine koyallar şimdilik herşey yolunda gibi ancak maliyetlerimiz çok yüksek 20 tl olsa bile zararı kurtarmıyor... Ytd amor

2. Sakinlik

Alıntı Originally Posted by Azz Yazıyı Oku
    Bunu yazan şimdi diğer köyde hissede operasyon olacak uzak durun diyor ayıptır yahu....
    Originally Posted by murat doğan Yazıyı Oku
    sevgili yatırımcı 7 yıldır bu şirkette hissedar olarak bulunmaktayım bir dönem çok canımız yandı ve bende böyle bir yazı yazmıştır.. ınşallah bizlere yaşattıklarını geri yerine koyallar şimdilik herşey yolunda gibi ancak maliyetlerimiz çok yüksek 20 tl olsa bile zararı kurtarmıyor... Ytd amor
    Elindeki hisseleri satan birisi olarak şu tespite dikkat çekmek istiyorum: 8 ocakta KAP açıklaması ile MKK kayıtlarına göre dolaşımda bulunmayan 5,6 milyon hisseden sadece 5.000 lot hissenin ykb üyesi ali penah bozyiğit tarafından satıldığı (1.220.400-1.215.400=) bildirilmiştir. Bu durum 9 ocakta KAP ta da yer almıştır. Yaklaşık olarak 10.000 TL tutan bu gelirle banka borcu ödenmiştir. Diriliş Balat efsanesi, bu işlem ile yara almış olmalı ki yorumcular kaos konuşmalarına başlamışlardır. Burası borsa olup, hisse fiyatı istendiği gibi çıkmakta veya düşmektedir. Yine bir başka durum da şudur: SPK sermaye kaybından dolayı değerleme raporları istemiştir ki bu gayrimenkuller ve aktifler için iki ayrı işlemdir. Lütfen yatırımcılar kendi aklınıza dayanarak yatırım yapmaya devam edin, başkalarının övmesine veya kötülemesini dikkate almayınız

3. Hatip Ağa diye birisi investing e gelmiş .Ilk yazısı balat 0.60 larda iken.Agresif hedefler vermiş .Sonra hissenette 0.79 lerde yazmaya başlamış üyelik alarak.Ardından 14.60 ortalama ile 30 bin lot hubvc aldığını yazmış. Tüm bunlar sadece 10 gün içinde olmuş .Balat 2.36 oluyor yarın ,hubvc de 20.92 görüyor bugün. Iki hissede de sayfalarca yazı yazıyor yukselis yönünde .Iki gündür yazmıyor ve bazıları bir geçmiş olsun yazısı bile yazmadan burada yazılar yazıyorlar. Çok ayıp .Insan olun önce .
    Ben burada Hatip Agaya geçmiş olsun demeyenlerin yazılarını kaale almam. Basta Faso Ağam (kwon3)gibi insan olanların yazısını dikkate alirim.
    Hatip Ağam onca telasesi arasinda bize mesajini verdi bugun oglen.30 bin lot hubvc ve 30 bin lot balat hisselerini satmadigini yazdı. Bir tehlike görseydi yine yazardı. Eminim ki bu akşamki kargaşayı okudu ve bir aksilik olduğuna inanmıyor ve müdaheleye gerek duymuyor .Öyle birşey olsa yazardi.
    Benim yorumum bu şekilde. Ben ne hubvc ne de balat lerimi satmayacagim.Saygılar .

4.  Alıntı Originally Posted by MeKeULU Yazıyı Oku
    Elindeki hisseleri satan birisi olarak şu tespite dikkat çekmek istiyorum: 8 ocakta KAP açıklaması ile MKK kayıtlarına göre dolaşımda bulunmayan 5,6 milyon hisseden sadece 5.000 lot hissenin ykb üyesi ali penah bozyiğit tarafından satıldığı (1.220.400-1.215.400=) bildirilmiştir. Bu durum 9 ocakta KAP ta da yer almıştır. Yaklaşık olarak 10.000 TL tutan bu gelirle banka borcu ödenmiştir. Diriliş Balat efsanesi, bu işlem ile yara almış olmalı ki yorumcular kaos konuşmalarına başlamışlardır. Burası borsa olup, hisse fiyatı istendiği gibi çıkmakta veya düşmektedir. Yine bir başka durum da şudur: SPK sermaye kaybından dolayı değerleme raporları istemiştir ki bu gayrimenkuller ve aktifler için iki ayrı işlemdir. Lütfen yatırımcılar kendi aklınıza dayanarak yatırım yapmaya devam edin, başkalarının övmesine veya kötülemesini dikkate almayınız
    Satılan rakamlar çok komik değerler bu tahta için, 3000, 5000 lot şuana kadar kayda değer ciddi bir satış gelmedi.. Patronla ortak çalışan adamlar speke ky dan bir miktar mal aktarmak istemiş olabilirler.. şuan için 300 bin lot var tavanda bekleyen...

Arkadaşlar agalara hocalara guvenmeyın kendi kararınızı kendiniz verin... Karda zararda sizlerin asla unutmayın...

Tavanda bekleyen 302bın şuanda.. Karı realıze etmedikçe o kar sızın değildir hiçbir zaman... Hangi pozisyonda kafanız rahat edecekse o pozisyonda olun...saygılar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Bende bugun bır mıktar kar satışı yapacam arkadaşlar... Kafamızın arkasından hesaplar yaparak değil tavanda 318 bın lot bekleyen varken adam gıbı yazıyoruz... Adamlık bır erdemdir ve herkese nasip olmaz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bende bugun bır mıktar kar satışı yapacam arkadaşlar... Kafamızın arkasından hesaplar yaparak değil tavanda 318 bın lot bekleyen varken adam gıbı yazıyoruz... Adamlık bır erdemdir ve herkese nasip olmaz..
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sadece karımla devam edecem bir süre... Hıcbır senet ilelebet çıkmaz malum... 62 bın eşleşen, 298bın bekleyen var..

8. Aynısını yaptım. Zaten çok bi lotum yoktu ana parayı çektim bende.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sadece karımla devam edecem bir süre... Hıcbır senet ilelebet çıkmaz malum... 62 bın eşleşen, 298bın bekleyen var..
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 73/138 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •