Sayfa 74/138 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 585 - 592 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

nasil, milletin kanina girdiler. uc, bes lotu olan garibanin bile kanina giriyorlar..mallari verdiler. arkasindan bakarken seyleri kasiniyor..balatin kicina baska senet monte ediyorlar..balat arac fren parcasi ureten sirkettir...cok onceleri yazmustim, fren sistemi ile ilgili baska seylerde uretseler cok iyi olur..baktigin zaman disk disk uretiminede baslayacaklar..bu cok iyi bisey..fabrikada tamam, degerleme yapacam demis. daha ne olsun bufiyatlara oto parcacusi olurmu.

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağa diye birisi investing e gelmiş .Ilk yazısı balat 0.60 larda iken.Agresif hedefler vermiş .Sonra hissenette 0.79 lerde yazmaya başlamış üyelik alarak.Ardından 14.60 ortalama ile 30 bin lot hubvc aldığını yazmış. Tüm bunlar sadece 10 gün içinde olmuş .Balat 2.36 oluyor yarın ,hubvc de 20.92 görüyor bugün. Iki hissede de sayfalarca yazı yazıyor yukselis yönünde .Iki gündür yazmıyor ve bazıları bir geçmiş olsun yazısı bile yazmadan burada yazılar yazıyorlar. Çok ayıp .Insan olun önce .
    Ben burada Hatip Agaya geçmiş olsun demeyenlerin yazılarını kaale almam. Basta Faso Ağam (kwon3)gibi insan olanların yazısını dikkate alirim.
    Hatip Ağam onca telasesi arasinda bize mesajini verdi bugun oglen.30 bin lot hubvc ve 30 bin lot balat hisselerini satmadigini yazdı. Bir tehlike görseydi yine yazardı. Eminim ki bu akşamki kargaşayı okudu ve bir aksilik olduğuna inanmıyor ve müdaheleye gerek duymuyor .Öyle birşey olsa yazardi.
    Benim yorumum bu şekilde. Ben ne hubvc ne de balat lerimi satmayacagim.Saygılar .
    Yazıklar olsun.Açılışta 135 bin lot satışın sebebi dünkü algı operasyonu idi. Açılmadan "Ben yarın satacagim " dedi günlerdir uçuk rakamlardan bahsedenler .
    Hatip Ağa gerçek bir kişi olduğunu ve gerçek bir Ağa olduğunu aslında yaklaşık 105 bin lot sattığı gün kanıtladı. Algı hiç yapmadi. 1.50 den satti ve sattığını 1.59 tavan kapattık tan sonra açıkladı.Yani ky yi etkilemedi ve tersine "Arkadaşlar benim yüklü satisimi aldıklarına göre hedefler çok yuksekler" dedi. Kendisi de 30 bin lotunu benim gibi hala tutuyor .Helal olsun Hatip Ağam. Beklemeye devam balatta ve hubvc de

3.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    nasil, milletin kanina girdiler. uc, bes lotu olan garibanin bile kanina giriyorlar..mallari verdiler. arkasindan bakarken seyleri kasiniyor..balatin kicina baska senet monte ediyorlar..balat arac fren parcasi ureten sirkettir...cok onceleri yazmustim, fren sistemi ile ilgili baska seylerde uretseler cok iyi olur..baktigin zaman disk disk uretiminede baslayacaklar..bu cok iyi bisey..fabrikada tamam, degerleme yapacam demis. daha ne olsun bufiyatlara oto parcacusi olurmu.
    Sana da helal olsun aldığı hissede 2 gunde AYAKLARI TITREMEYEN MAHO AĞAM (MERT TREM)

sayin alyatci.balat tamamda..hubvc ne burda hubvc yi niye karistirirsin.. hub vc mi neyse onu onun sayfasina yaz, ki millet karistirmasin..onun analuizini sayfasina tadiyin ki millet zarar gormesin.

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yok ustad burayı akbabalar sardı, yarın tahtayı göçertmenın pesındelerr.. Yada kimden ne koparırız hesabı var yada birileri aradı aman hedef çok yuksek böyle böyle yapın dedi.. Yoksa kimsenin bızı düşündüğünden değil.. Veren adam tahtanın düşeceğini biliyorsa önce kendi malını sessizce verir gelip burada hey millet satın demez... Bu piyasada kimleri gorduk bız...
    Hatip Aga nin hakkını verelim Faso Ağam. Erkekler gibi1.59 tavan kapatmisken 1.50 den verdim beni döktüler dedi.Bize yol gösterdi.Doğru muyum?

6. Faso Ağam eşleşen ve bekleyen lotlaei yazar misin?

7. 30 bın eşleşen /352 bın bekleyen...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

sagol alyatci kardes,berhudar ol..

Sayfa 74/138 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •