Sayfa 79/138 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 625 - 632 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

hayirlisi olsun..herkes hersey yazabilir tabiki..ama gelip burda sermaye ,ozsermaye ayagi yapip milleti dusunuyorum ayagi yapmasinlar... yapani kovalayin gitsin..tabiki herseyin sonu vardir. dunya olumlu dunya dir..ama dogmadan olum olmaz..

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    740 bın bekleyen, bizden alanda kazansın.. Kıymetini bilemedik...
    Faso Ağam sana dedim bu Hatip Ağa boş adam değil diye .Bana hala sat demiyor. Hubvc den de 30bin lot boşuna almamış Hatip Ağa .

Ama olsun ,hem Derin YAMAN AĞAM hem de Hatip Ağam Hubvc de çok uzun vadeli bekliyorlar .

Hubvc yi kaptirma bana göre .Heyecana gelip malını kaptirma derim hubvc de de

Herşeyin hayırlısı balati kaptirdin ama hubvc lerin var elinde .
    Son düzenleme : alyatçı; 13-01-2020 saat: 18:38.

3. Sıkıntı yok alyatçı, diğer senetlerde yola devam, ben ne zaman çok kazanıpta vermediysem pişman oldum... O yuzden verdım balatta, elinde olanların yolu açık olsun.. Hublarda zaten sorun yok orada uzun çok uzun vadecıyız, ısbtr, yunsa, dardnl, hurgz de olduğu gıbı... ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok alyatçı, diğer senetlerde yola devam, ben ne zaman çok kazanıpta vermediysem pişman oldum... O yuzden verdım balatta, elinde olanların yolu açık olsun.. Hublarda zaten sorun yok orada uzun çok uzun vadecıyız, ısbtr, yunsa, dardnl, hurgz de olduğu gıbı... ...
    Gidenin ardından hiç üzülme .Ne fırsatlar çıkıyor .Helal olsun sana FASO AĞAM.Sinerjiden ayrılma derim !

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok alyatçı, diğer senetlerde yola devam, ben ne zaman çok kazanıpta vermediysem pişman oldum... O yuzden verdım balatta, elinde olanların yolu açık olsun.. Hublarda zaten sorun yok orada uzun çok uzun vadecıyız, ısbtr, yunsa, dardnl, hurgz de olduğu gıbı... ...
    Yahu yeni farkettim ��
    Ulan oluyorum gülmekten .Avatari Demir Yaman yapmışsın.Gülmekten gözlerimden yaş akiyor şimdi .Hatip Ağam da güler senin avatari görünce müsait olduğunda

BALATTA sattigina göre Bir zamanlar cukurovayi hubvc de çekmeye devam edelim

Bundan sonra senin adın Faso Aga değil Demir Yaman olsun .

6. Alyatçı gaffur gelmiş, hatıp aga gelmiş yamanların demir gelmezmı.. Dıkkat et dövmıyım senı ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    740 bın bekleyen, bizden alanda kazansın.. Kıymetini bilemedik...
    Bak döverim seni Yamanlarin Demir.Kiymetini bilemedik,kaptırdık demek yok.
    Ekmek bu ,nimet bu ,nasip bu .A.q nasip bu yahu nasip .
    Ulan şükür de ,%100 un üzerinde kar ettin bir haftada .Kazanarak sattın.Daha da güzeli senden alan da çok güzel karda be topraaaammm.
    0.50 ler civarı ortalama ile aldığım 135.053 lotun
    105.053 lotunu 1.50 ortalama ile sattım.Benden alanlar şimdi köşe oldu .Helâli hoş olsun.Kimilerine kimbilir ne faydası oldu.Kimbilir hangi dertlilere derman oldu bilemeyiz .
    Hiç acimayacaksin Yaman in Demir .Nasip deyip geçeceksin.
    Her isin hallolur böylece ,UHULETLE VE SUHULETLE ......!!!!

8. WANTED -ARANİYOR .....!!!!!

Bir zamanlar Çukurova-HUBVC sezon 2 de oynamak üzere ;
    Bir adet ALİ RAHMET FEKELİ
    Bir adet YİLMAZ AKKAYA
    Karakteri aranmaktadır......!!!!!!

Sayfa 79/138 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz