Sayfa 90/138 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 713 - 720 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    syn doğan
    şu sıralar şirketten bir
    açıklama yok
    dolayısıyla okuyacak bir şeyde yok.
    Bilgiler eski .bize yeni.bilgiler lazim
    oda sanırım sizde .siz bilgilendireceksinizki bizde önümüzü
    görelim.biz sizi.ky dostu olarak
    biliyoruz..
    Saygılar.
    sayın yatırımcı yönetim kurulu ne diyor isteyen yatırımcılar şirketi araya bilir bilgi verebilirim diyor neden aramıyorsunuz ... Kap ta açıklanmamış haber doğru haber değildir ytd
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

Balatacılar Balatacılık San.ve Tic. A.Ş.

İ L A N
    Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş
    Olağan Genel Kurul Toplantısına Davet
    Şirketimizin 2019 Yılına ait Olağan Genel kurul Toplantısı 02 HAZİRAN 2020 tarihi salı günü saat 14.00
    de Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 9/207 Esen Han, Çankaya – Konak / İZMİR adresinde yapılacaktır.
    Toplantıya bizzat iştirak edemeyecek hissedarlarımızın 24.12.2013 tarih ve 28861 sayılı Resmi Gazete’de
    yayımlanan Sermaye Piyasası Kurulu’nun Vekaleten Oy Kullanılması ve Çağrı Yoluyla Vekalet Toplanması Tebliği (II30.1) hükümleri çerçevesinde ekte sunulan Vekâletname örneğini Noter tasdikli olarak düzenlemeleri veya Noter
    tasdikli imza sirkülerini vekâletnamelerine eklemeleri ve bu belgeleri sunmaları gerekmektedir. Paylarının bir aracı
    kurum veya bankaya tevdi etmiş pay sahipleri, 28.11.2012 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan “Anonim Şirketlerin
    Genel Kurul Toplantılarının Usul ve Esasları İle Bu Toplantılarda Bulunacak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Temsilcileri
    Hakkında Yönetmelik†hükümleri doğrultusunda, örnekleri yönetmelik ekinde yer alan “Tevdi Olunan Paylara İlişkin
    Temsil Belgesi†ve “Talimat Bildirim Formu†düzenlenmek suretiyle paylarını tevdi ettikleri kuruluşları temsilci olarak
    yetkilendirebilirler.
    Şirketimizin 2019 yılına ait Bilanço, Kâr/Zarar hesabı, Yönetim Kurulu ve Denetçi Raporları ve Kâr Dağıtım
    Önerisi toplantı tarihinden üç hafta öncesinden itibaren Şirketimiz merkezinde ve http://www.balatacilar.com
    adresindeki Şirketimiz internet sitesinde pay sahiplerinin incelemesine hazır bulundurulacaktır.
    Saygılarımızla,
    YÖNETİM KURULU
    GÜNDEM:
    1. Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması,
    2. Yönetim Kurulunca hazırlanan 2019 yılı yıllık faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
    3. 2019 Yılı Bağımsız Denetçi raporunun okunması,
    4. 2019 Yılı Finansal tabloların okunması, müzakeresi ve tasdiki,
    5. Yönetim Kurulu üyelerinin 2019 yılında yapmış oldukları muamele, fiil ve işlerinden ötürü ibra edilmesi.
    6. Yönetim Kurulu üyelerinin ücretleri ile huzur hakkı, ikramiye ve prim gibi hakların belirlenmesi.
    7. 2020 yılı Bağımsız Denetim konusunda denetim firmasının seçilmesi,
    8. Sermaye Piyasası Kurulu’nun (II.19.1) sayılı Kar Payı Tebliği kapsamında Şirket kar dağıtım politikasının ve kar
    dağıtımına ilişkin Yönetim Kurulunun önerisinin görüşülmesi ve karara bağlanması,
    9. Şirketin Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Korkut’un istifası sebebiyle İlk genel kurul ’un onayına sunulmak üzere
    Yönetim Kurulu Üyeliğine atanan Yusuf Alparslan Yaman’ın yönetim kurulu üyeliğinin görüşülmesi,
    10. Sermaye Piyasası Kurulu’nun Kurumsal Yönetim Tebliği (II-17.1) uyarınca üçüncü şahıslar lehine teminat rehin ve
    ipotek verilip verilmediğine ilişkin Genel Kurul’da hissedarlara bilgi verilmesi,
    11. Sermaye Piyasası Kurulu ile Ticaret Bakanlığı tarafından uygun bulunarak onaylanan, Kayıtlı sermaye tavan
    süresinin uzatımı ile ilgili şirket Ana Sözleşmesi’nin 6. maddesinin değiştirilmesine ilişkin tadil tasarısının
    onaylanması, görüşülerek karara bağlanması,
    12. Dilekler ve Kapanış.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/842346

AMOR

11/05/2020 tarihinde Şirket Yönetimi tarafından http://www.balatacilar.com İnternet Sitesinin Aktif Hale Gelmesini beklemekteyim...İnşallah bir daha hiç bir zaman internet sitemiz kapanmaz; Şirket tarafından bu olumlu adımlar artarak devam eder ve edeceğini umuyorum.. YTD

BALAT Yaşayacak ki !!! BERKA BALATA A.Ş. de yaşasın.. d))) 02/06/2020 tarihi bir devin doğuş tarihi olacaktır... Vatana Millete Hayırlı Olsun BALAT YTD..

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    BALAT Yaşayacak ki !!! BERKA BALATA A.Ş. de yaşasın.. d))) 02/06/2020 tarihi bir devin doğuş tarihi olacaktır... Vatana Millete Hayırlı Olsun BALAT YTD..
    Syn Doğan
    02/06/2020'de genel kurul var
    Gündem maddeleride belli
    Buradaki genel kuruldan
    Ne bekliyorsunuz.
    Saygılar.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Syn Doğan
    02/06/2020'de genel kurul var
    Gündem maddeleride belli
    Buradaki genel kuruldan
    Ne bekliyorsunuz.
    Saygılar.
    Syn yatırımcı : Manisa / Turgutlu Organiza Sanayi Bölgesi'nde bulunan iştirakimiz BERKA BALATA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. adına
    tahsis edilen 15.000 m2 arsamız üzerinde bulunan 3.200 m2 kapalı alanda bu yıl içinde inşaatı yapılması düşünülen 1.800 m2 daha kapalı alan inşaatının ne zaman başlayacağı ile ilgili planlama ve bu kapalı alanda da Balata üretiminin yanında Araç Fren Sistemi üzerine de üretim yapılıp yapılmayacağı bu toplantıda konuşulmasını bekliyorum... Tabiki bu yatırımların Finansmanı ile ilgili Tahsisli yada bedelli yapılıp yapılmayacağı konularının yine bu toplantıda gündem maddesi dışında kendi aralarında konuşacaklarını düşünüyorum..
    Saygılarıma Hayırlı Sahurlar AMOR

önümüzdeki yıllarda şirket faaliyet alanını *** iş makinaları balataları, raylı sistem disk fren balatası , disk fren balataları, papuçlu balata, yine rulo fren balataları, debriyaj balatası, kampana fren balatası , motosiklet disk balata , ağır araç disk balata, ve disk balata ******* üzerine de yatırımlarını artırabilir balat ta beklenti bitmez balatta durmak yok artık her geçen gün daha iyi olacağını düşünüyorum umarım hak ettiği yere gelir ytd selamlar

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    önümüzdeki yıllarda şirket faaliyet alanını *** iş makinaları balataları, raylı sistem disk fren balatası , disk fren balataları, papuçlu balata, yine rulo fren balataları, debriyaj balatası, kampana fren balatası , motosiklet disk balata , ağır araç disk balata, ve disk balata ******* üzerine de yatırımlarını artırabilir balat ta beklenti bitmez balatta durmak yok artık her geçen gün daha iyi olacağını düşünüyorum umarım hak ettiği yere gelir ytd selamlar
    Bu yatırımları yapıp hayata geçirebilirse
    İkinci bir Bosch fren olabilir.
    Ama süreç biraz uzun gibi.
    Hayırlısı.
    Saygılar.

Sayfa 90/138 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz