Sayfa 92/138 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 729 - 736 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    syn doğan
    şirket sattıkları.hisse ile şirketin
    finansman ihtiyacını karşılıyor.
    Piyasaya satmaları iyi.
    Degilmi.bu sattıkları
    hisseleri şirket düzlüğe çıktığında
    geri alma durumları bile olabilir.
    Benim burda sıkıntı gördüğüm
    balatin berka balatadaki payının
    azalması .
    Böyle bir sıkıntı varmı
    saygılar.
    şirket o işte doğru yaptı balat konsilide olarak erkanın finansal değerlerini yada borçlarını spk raporladığından öz sermayeyi yüksek göstermek için ömer akad beye hisse devri yaptı yani %51 altına düşerek bilançosunu artıya çıkartmayı düşündü ancak 2 yıl sonra arsa fiyatlarıda değerlendiğinde balatın payı %40 da kalacak oda ödenmiş sermayeye eş değer geliyor.. Erka ne kadar olumlu bilançolar açıklarsa balat ta o kadar yol alacak gibi duruyor şimdilik ancak mevcut üretim tesisine balat içinde üretim yeri açılırsa durum farklı olur yatırımcı arkadaşım.. Ytd BUDA SON YORUM OLSUN BURADA SORU SORMAZSAN SEVİNİRİM .. D)
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    şirket o işte doğru yaptı balat konsilide olarak erkanın finansal değerlerini yada borçlarını spk raporladığından öz sermayeyi yüksek göstermek için ömer akad beye hisse devri yaptı yani %51 altına düşerek bilançosunu artıya çıkartmayı düşündü ancak 2 yıl sonra arsa fiyatlarıda değerlendiğinde balatın payı %40 da kalacak oda ödenmiş sermayeye eş değer geliyor.. Erka ne kadar olumlu bilançolar açıklarsa balat ta o kadar yol alacak gibi duruyor şimdilik ancak mevcut üretim tesisine balat içinde üretim yeri açılırsa durum farklı olur yatırımcı arkadaşım.. Ytd BUDA SON YORUM OLSUN BURADA SORU SORMAZSAN SEVİNİRİM .. D)
    Syn Doğan
    Soru Sormadan ogrenemeyiz.
    Bu sorumuda. Cevaplarsanız.sevinirim
    Berka balatanin % 40,i balatinsa .
    Diğer %60,i kimin. Birde hem Balat
    Hem berka ayrı ayrı balatami üretiyor.
    Turgutlu'da kurulan fabrika ve arazi.
    Kimin mali berkaninmi ,balatinmi.
    Şimdiden teşekkürler.
    Saygılar.

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Syn Doğan
    Soru Sormadan ogrenemeyiz.
    Bu sorumuda. Cevaplarsanız.sevinirim
    Berka balatanin % 40,i balatinsa .
    Diğer %60,i kimin. Birde hem Balat
    Hem berka ayrı ayrı balatami üretiyor.
    Kimin mali Turgutlu'da kurulan fabrika ve arazi.
    berkaninmi ,balatinmi.
    Şimdiden teşekkürler.
    Saygılar.
    REİS BENİ YORUYORSUN;

1: ) Hem Balat Hem berka ayrı ayrı balatami üretiyo.
    CEVAP : EVET
    2: ) Turgutlu'da kurulan fabrika ve arazi berkaninmi ,balatinmi.
    CEVAP : ARAZİ %60 ERKA , %40 BALAT A AİT ÜRETİM ALANI OLAN FABRİKA BİNASI BALATA AİT ; BALATA AİT OLMASAYDI O AÇIKLADIKLARI ÖZSERMAYE NASIL DEĞERLENECEKTİ DEĞİL Mİ 6.000.000 TL OLAN
    3 : ) ERKANIN %60 KİMİN SORUSUNA ŞİMDİLİK BEKLESİN O KADAR KIYMETLİ BİLGİLERİ ŞİMDİK AÇIKLANIRSA DOĞRU OLMAZ .

HAYIRLI SABAHLAR BU ARADA YARINDA ŞİRKET YÖNETİCİLERİ SATIŞ YAPMAZSA OLUMLU GEÇER YTD
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    REİS BENİ YORUYORSUN;

1: ) Hem Balat Hem berka ayrı ayrı balatami üretiyo.
    CEVAP : EVET
    2: ) Turgutlu'da kurulan fabrika ve arazi berkaninmi ,balatinmi.
    CEVAP : ARAZİ %60 ERKA , %40 BALAT A AİT ÜRETİM ALANI OLAN FABRİKA BİNASI BALATA AİT ; BALATA AİT OLMASAYDI O AÇIKLADIKLARI ÖZSERMAYE NASIL DEĞERLENECEKTİ DEĞİL Mİ 6.000.000 TL OLAN
    3 : ) ERKANIN %60 KİMİN SORUSUNA ŞİMDİLİK BEKLESİN O KADAR KIYMETLİ BİLGİLERİ ŞİMDİK AÇIKLANIRSA DOĞRU OLMAZ .

HAYIRLI SABAHLAR BU ARADA YARINDA ŞİRKET YÖNETİCİLERİ SATIŞ YAPMAZSA OLUMLU GEÇER YTD
    Kıymetli bilgiler için teşekkürler
    Berkanin %60,nin kime ait olduğunu
    Bir ara yazarsanız sevinirim.
    Birde şirketin satacak.kagidi
    Varmı daha.herhalde satacaklarini
    Sattılar
    Saygılar.

Ticaret sicil gazetesine üye olarak görebilirsin. Orada kimin ne kadar hissesi var yönetim kurulu kim her şey yazıyor

Kısa bilgi yazayım, az heyecanlı olsun. Balat, Berkaya ortak. Berkanın kalan hissedarları arasında bir şirket var. Geri kalanı eski ve yeni yöneticilerden var, olmayanda olabilir çok önemsemedim. Berkanın ortağı şirkete bakıyorsun, bu işlerin satış ve pazarlamasını yapıyor, yani işin kaymağını göze çarpmayan, borsaya açık olmayan bu şirket mi götürüyor diye sormak lazım. Peki bu kaymak götürüyormu götürmüyormu bilmediğimiz şirketin, kaymak götürüyorsa, kaymağını yiyen ortakları yönetimi kim diye bakınca, o da ne yönetim kurulundakiler, x şirketi, berka ve balat üçgenindeler. Hepinize hayırlı işler.

7. Şu anda ortada götürülecek bir kaymak.
    Yok şirket belini dogrultmanin peşinde
    Üretim ve satış olursa
    Kaymak büyük olur.o kaymaktan
    Her kes payına düşeni alır.
    Yeterki şirket tam kapasite üretime.gecsin
    Ortada üretim olmassa kimse bir şey
    Alamaz.
    Ytd.

8. Bazı sitelerde çalışan sayısı
    128 Olarak gösterilmiş bu konuda bilgisi
    Olan varmı.

Sayfa 92/138 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon