Sayfa 99/138 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 785 - 792 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. %100 bedelli kararı almış.
    Kağıt tavan oldu
    Genelde bedelli hoş karsilnmaz ama
    Şirkette sanırım büyük beklentiler var.
    Sektörun kar marjı çok yüksek.
    Bosch fren örneği.
    Sermaye yapısını güçlendirir ve üretime
    Hız verirse onu açık diye düşünüyorum.
    Yrd .

2. İki gözümün çiçeği bedellı yapacakmış......
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Yapılacak bedelliden elde edilecek gelir çok büyük bir rakam değil.belki ilerde tekrar bedelli yapabilir.ancak şu var ki şirkette ciddiyet ve güven var.bebek hisse gözü ile bakılabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    Yapılacak bedelliden elde edilecek gelir çok büyük bir rakam değil.belki ilerde tekrar bedelli yapabilir.ancak şu var ki şirkette ciddiyet ve güven var.bebek hisse gözü ile bakılabilir.
    Bu şirket için fena para değil..
    Eğer cıddı manada şirkete sahip çıkarlarsa harika iş çıkarabilirler..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Evet haklısınız.şu ana kadar gayet iyi idare ettiler.bundan sonrası için tahsisli sermaye arttırımı beklenebilir.eğer normal pazarda işlem görmeye başlarsa sabırla bekleyen herkes karşılığını alır.

6. 18.10.36 da tahtaya alış girdik malı vermediler henuz.. Bende anlamadım.. Ama sonrakı açılışta gelecektir..

https://tr.investing.com/equities/ba...lik-san-ve-tic sitesinde AMOR Murat kullanıcı adıyla işlem yapan kişi ben değilim itibar edilmemesini rica ederim.. SPAM OLARAK İŞARETLEMENİZİ VE SİTE YÖNETİMİNİ BİLGİLENDİRENLERE TEŞEKKÜR EDERİM. MURAT DOĞAN - "AMOR"
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 04-09-2020 saat: 19:51.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

8. Murat bey ne düşünüyorsunuz bedellı hakkında..

Sayfa 99/138 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •