Sayfa 135/138 İlkİlk ... 3585125133134135136137 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bu kagittaki bedelli oranı nedir 1000 lot olan ne yatıracak kaç lota ulaşacak
    bedelli tarihi belli değil...bedelli % 100 olacak...1000 lot için 1000 tl lazım..

2. Neden bedelli yapiyor, zaten halka acik kisim çok yüksek

3. satacağım yok spek senle birlikte toprağa gömecek kadar para bağlamışım tercih senin..

Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri Bu yatırımcı 2023 deki girişimlerinizi ve başarısızlığınızı asla unutmuyacaktır. 1) Bedelli Sermaye artırımı süreç 6 ay sonuç OLUMSUZ 2) Erka Balata Birleşme sonuç OLUMSUZ , 3) Oto Semih Dispiratôrluk anlasması sonuç OLUMSUZ..4) Zamanında bilanço açiklamamak .sonuç OLUMSUZ Bu yatırımcı bir daha size nasıl güvenecekte hissenizi alacak bana birisi bunu bana anlatsın . Basiretsizce alınan kararlar. YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri Bu yatırımcı 2023 deki girişimlerinizi ve başarısızlığınızı asla unutmuyacaktır. 1) Bedelli Sermaye artırımı süreç 6 ay sonuç OLUMSUZ 2) Erka Balata Birleşme sonuç OLUMSUZ , 3) Oto Semih Dispiratôrluk anlasması sonuç OLUMSUZ..4) Zamanında bilanço açiklamamak .sonuç OLUMSUZ Bu yatırımcı bir daha size nasıl güvenecekte hissenizi alacak bana birisi bunu bana anlatsın . Basiretsizce alınan kararlar. YTD
    hocam 6 ay uzatan spk onu eleştirmek lazım..otosemih erka olayı kapasite artırımıyla alakalı kapasite artmayacaksa bunlara gerek yok zaten....ben şirketin yatırım için en ucuz yöntemi yani bedelliyi tercih ettiğini düşünüyorum olmadı bu yatırımın olmayacağı anlamına gelmiyor....bir şekilde ya ortaklar para koyacak tahsisli sermaye artıracak yada kredi tesvik vs. ile bu kapasite yatırımı olacak...önemli olan pazar bunu şirket gördü ve yatırımı mutlaka yapacaktır...

6. tez zamanda 20 tl üzerindeyiz inşallah..

Bu şirket bilançosunu neden her zaman zamanında açıklamıyor acaba ? SPK mevzuatı ile kafamı buluyor, benden demesi SPK finansal raporları zamanında açıklanmamasından dolayı tahtayı kapatabilir. Uyuyan deve kuşlarının kafasını çölden çıkartması için arasın biri şu Ali'yi 🙂

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Bu şirket bilançosunu neden her zaman zamanında açıklamıyor acaba ? SPK mevzuatı ile kafamı buluyor, benden demesi SPK finansal raporları zamanında açıklanmamasından dolayı tahtayı kapatabilir. Uyuyan deve kuşlarının kafasını çölden çıkartması için arasın biri şu Ali'yi ��
    siz 4 tl den beri kasıtlı olumsuz konuşuyorsunuz...hisse 25 tl ye çıktı kayboldunuz...bedellisi onaylanmadı hisse endekse ayak uydurdu düştü anormal birsey yok....şirket bedelli onaylanmayınca %100 tahsisli sermaye artırımı yapacak borç ödeyecek...bence manipulasyon yapmayı bırakın...

Sayfa 135/138 İlkİlk ... 3585125133134135136137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •