Sayfa 104/138 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 825 - 832 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by hikayemeraklısı Yazıyı Oku
    Merhaba Murat Doğan (amor) bey yeni gelen kap haberini nasıl değerlendiriyorsunuz? İyi akşamlar...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında, piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Artı Yatırım Holding A.Ş. (ARTI.E), Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BALAT.E), Bomonti Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş. (BMELK.E), Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. (EMNIS.E), Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. (UZERB.E) ve Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (YAPRK.E) paylarında 09/10/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "internetten emir iletiminin kısıtlanması", "piyasa emri ve piyasadan limite emir girişinin kısıtlanması" ve "emir iptalinin, emir miktar azaltımı ile emir fiyat kötüleştirmesinin yasaklanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

SPK GEÇ BİLE KALMIŞ KÜÇÜK YATIRIMCIYI KORUMAK GEREKLİ DEĞİL Mİ ?
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2. 1 Eylül Yönetim kurulu kararından;

Yönetim Kurulumuz, aşağıda belirtilen hususları karar altına almıştır.
    ï‚· Şirket'in 50.000.000.-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 12.165.862.-TL olan çıkarılmış
    sermayesinin %100 oranında, tamamı nakit karşılığı olmak üzere 24.331.724.-TL’sına
    çıkartılmasına,
    ï‚· Mevcut ortakların rüçhan haklarında bir kısıtlama yapılmamasına,
    ï‚· Yeni pay alma hakkının kullanım fiyatının 1 TL nominal değere denk (1 lot) paylar için 1,00 TL
    olarak belirlenmesine,
    ï‚· Yeni pay alma haklarının kullanım süresinin 15 gün olarak tespit edilmesine, yeni pay alma
    haklarının kullanılmasından sonra kalan payların 5 (beş) iş günü süreyle Borsa İstanbul A.Ş.’de
    nominal bedelin altında olmamak kaydıyla halka arz edilmesine,
    ï‚· Sermaye artırımı nedeniyle çıkarılacak payların şirket ortaklarına Sermaye Piyasası Kurulu'nun
    kaydileştirme ile ilgili düzenlemeleri ve Merkezi Kayıt Kurulu A.Ş.' nin Genel Mektupları
    çerçevesinde kaydi pay olarak dağıtılmasına ve yeni pay alma haklarının kaydileştirme sistemi
    esasları çerçevesinde kullandırılmasına,
    ï‚· Sermaye artırımı işlemlerinin gerçekleştirilmesi, gerekli izinlerin alınması ve işlemlerin ifası ile
    Şirket yönetiminin yetkili ve görevli kılınmasına ve bu çerçevede Tera Yatırım Menkul
    Değerler A.Ş. ile aracılık sözleşmesi imzalanmasına,
    Toplantıya katılanların oy birliği ile karar verilmiştir.

Hesabımızda bulundurduğumuz hisse adedi kadar TL bulundursak otomatik olarak bedelliye katılabiliyor muyuz? yoksa Çıkarılacak rüçhan senetleri mi olacak bunları alacağız (BALAT.R) gibi? Alacaksak kaç liradan arz edilecek gibi sorularım var.

Bilen biri anlatırsa çok sevinirim.

3. Murat Doğan elindeki hisseleri
    Satmis şimdi şirketi kotuluyor

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    murat doğan elindeki hisseleri
    satmis şimdi şirketi kotuluyor
    ben ekmek yediğim şirketi neden kötüleyim sayın yatırımcı ancak şunuda bilmek gerekli piyasa değeri 200.000.000 tl olmuş sence balat bu kadar eder mi bence etmez alanlar iyi düşünmeli sonra buralar ağlama duvarı olur.. Yatırımınız hayırlı olsun hisselerimi uygun yerlerde yeni alıcılarla buluşturdum elimde az kaldı onuda satmak istemiyorum çünkü maliyeti sıfır amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında, piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Artı Yatırım Holding A.Ş. (ARTI.E), Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BALAT.E), Bomonti Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş. (BMELK.E), Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. (EMNIS.E), Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. (UZERB.E) ve Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (YAPRK.E) paylarında 09/10/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "internetten emir iletiminin kısıtlanması", "piyasa emri ve piyasadan limite emir girişinin kısıtlanması" ve "emir iptalinin, emir miktar azaltımı ile emir fiyat kötüleştirmesinin yasaklanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

SPK GEÇ BİLE KALMIŞ KÜÇÜK YATIRIMCIYI KORUMAK GEREKLİ DEĞİL Mİ ?
    Teşekkürler Murat Doğan(Amor)bey Bende maliyetimi çıkartmıştım bedelliye kadar beklemeyi düşünüyorum inşallah hepimiz için hayırlısı olur...

Zannetmiyorum! Ama ben gerçekten 12,24 ten satmıştım. Naçizane düşüncem de son kap haberiyle bu hissenin gitgide nibaşa benzediği. Zira Endüstrisinde (Müstakbel Elektrikli Otomobil Endüstrisinde de) spesifik ama kritik faaliyeti sözkonusu! O yeni fabrikayı faaliyete geçirirken süreçte konjonktür etkisiyle nerdeyse batıyordu zannedildi. Yeni fabrika üretime başlayıncaya kadar da kurtlar uyandı. (Ben de sattıktan sonra uyandım.) E, teknik de müsade ediyor... (Yazdıklarım al sat tut tavsiyesi değildir. Farkındalık olsun diye yazdım.)

7. Balat hissem yok... Ama tabiki takip ediyorum... 210 liradan hızlıca, taban taban 25 kuruşa inerken hissede doğru dürüst kısıtlama olmamış... Hisse birazcık fırlayınca hemen yasak yada engel.... Bu spk ya akıl sır ermiyor...
    hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Merhaba Murat Doğan (Amor) bey yeni 2 kap ı nasıl değerlendirirsiniz birde max hedef 13.50 demiştiniz acaba oralara kadar inip yatay bir durum mu sergiler bedelliye kadar yoksa geldiği yere dönüp bedelli kapı gelene kadar bekleyip sonrasında mı çıkışa geçer. Nasıl bir yorumunuz olur acaba teşekkürler...

Sayfa 104/138 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •