Sayfa 85/138 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 673 - 680 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Hacim iyi taban bozabilir, dikkatli olun.
    Ytd

dead cat bounce ytd.

3. Görünen o ki burada yeni ve umut vaat eden bir hikaye başlıyor, biz de yerimizi alalım.

4. Şirket yetkilisine soruldu, bedelli söz konus değilmiş. Geriye doğru okudum, neden zikzaklarla dolu algılar peşindesiniz?

5. Kimse yazmıyor artık

''operation complete'' olabilir. Ya da daha ilerisi için uyutma yorma süreci olabilir.

Alıntı Originally Posted by fevkani27 Yazıyı Oku
    ''operation complete'' olabilir. Ya da daha ilerisi için uyutma yorma süreci olabilir.
    Kısa zamanda 10 kattan fazla yükselen hissede operasyon bitmiştir. Artık faaliyetlerine başlayıp bilançosunu düzeltme vaktidir. Faaliyetlerinde verimli/kârlı; yönetim de samimi, şeffaf olursa ilk çeyrek bilançosundan belli olur. (Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Farkındalık olsun diye yazdım.)

8.  Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    Kısa zamanda 10 kattan fazla yükselen hissede operasyon bitmiştir. Artık faaliyetlerine başlayıp bilançosunu düzeltme vaktidir. Faaliyetlerinde verimli/kârlı; yönetim de samimi, şeffaf olursa ilk çeyrek bilançosundan belli olur. (Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Farkındalık olsun diye yazdım.)
    bir kaçtan düştüğüne bak kaç kat düşmüş Y.T.D.

Sayfa 85/138 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •