Sayfa 57/138 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 449 - 456 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam balat larim ve hubvc lerim iyi güzel tavanliyoruz maşallah ama kizmazsan umpas lar elimde kaldı ,zarardayim ne dersin?Satayım mi?
    Çok almadın inşallah gaffur, onları yamanların demire ver o ne yapacağını bilir... Tırşik.. ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Ben yine Çukurova'nın Hub köyüne döneyim.Sofralari donatmislar orada .Kuzu çevirme varmis .YAMANLARİN DEMİR e hepinizin selamını götürüyorum .Hadi size eyvallah

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Çok almadın inşallah gaffur, onları yamanların demire ver o ne yapacağını bilir... Tırşik.. ..
    Yok Faso Ağam ben de az aldiydim .Hatip Ağam az aldım deyince ben de az aldiydim.Satayım ben de o zaman zararına .Faso Ağam Hatip Ağam da gitmişken surada biz de bir kuzu çeviren mi?Demir Yaman beni kahyaliktan aldı ,koyun çobanı yaptı.Çok gücüme gidiyor .Bir koyun kaybolsa birsey anlamaz Ağam. Ne dersin?Ben sofrayı donatirim

4. ... Tırşik sen işini bilirsin ... Hatıp agaya olan borcu ödeyecen az kaldı... Gafurrrrrrrrr... Senedi almayı unutma ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ... Tırşik sen işini bilirsin ... Hatıp agaya olan borcu ödeyecen az kaldı... Gafurrrrrrrrr... Senedi almayı unutma ..
    Faso Ağam Hatip Ağam yokken söyleyeyim. Yahu bu Hatip Ağam her bölümde sofrayı donatiyor .Yağlı yağlı kuzu etlerinden Vali kebabı,adana ,kuzu çevirme vesaire vesaire .Götürüyor her bölüm. Tamam bir iki bölümde beni de ortak etti sofrasına ama daha fazla cagirmali beni sofrasına .Neyse aramızda kalsın bu Faso Ağam

6. Guzel olan senedı satan arkasından bakıyor... Ve gunluk hacım 88 bın TL.. 49 bın lot...bekleyen 425 bın lot..

7. Eşleşen 1186 lot, bekleyen 512.629...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Eşleşen 1186 lot, bekleyen 512.629...
    HALEN İSTEDİĞİM KIVAMA GELMEDİ ŞİMDİYE 1 MİLYON ALICILI BEKLİYORDUM ARTIK CUMAYA BAKACAĞIZ 2,36 YI GEÇSİN BAKALIM HAFTAYA CUMA KAPANIŞI BENİM DEDİĞİM 3,20 Yİ KIRARSA SIRADAKİ HEDEF GAP BOŞLUĞU YTD AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 57/138 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •