Sayfa 69/138 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 545 - 552 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Bence bu rakamlar ufak rakamlar, elbet satış gelecektir tahta bugun 700 bın lot uzerınde alıcı ile kapadı.. 170 bın şirket sahipleri Satsa, 100 bin hatıp aga sattı 33 bın siz.. Zaten burası 300 bin lot yapar.. Ortalama 2 TL den satsalar diyelim 600 bın TL burası yapar... Yanı pek bir rakam değil gıbı... Bugunki işlem hacmi 159 bın... Korkulacak birşey yok gıbı... Nedersınız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Asıl korkum tahsisli 12 milyon hisseyi kime satacaklar buyrun biraz beyin fırtınası yapın ytd amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    kademli satış öneriyorum aşık olma sana mail atım hatırlıyorsun demi yazdığım hisseyi tüm malı ora aktardım ytd
    Ustad ben 6 ay bekleyip yuzde yuz potansiyeli olan senette beklemem, benım bekleyeceğim senet ısbtr /ıskur /dardnl /balat gıbı senetler olmalı.. Potansiyeli fazla gormedım orada...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ayrıca satışlarınızı neden bizle paylaştınız anlamadım????... Ama sizdeki mal yukludur beş on binle bitmez sanırım...
    az kaldı reis amacım kimseye mal vermek değil benimki kar satışı maliyetim ortalaması 0,50 %500 çıkmış ne yapıyım satmayıpta haksızmıyım ?

5. Bankalar eritmez mi 12m hisseyi?
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Asıl korkum tahsisli 12 milyon hisseyi kime satacaklar buyrun biraz beyin fırtınası yapın ytd amor
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    az kaldı reisamacım kimseye mal vermek değil benimki kar satışı maliyetim ortalaması 0,50 %700 çıkmış ne yapıyım satmayıpta haksızmıyım ?
    Ustad sat hayrını gor sorun yok.. Ama dune kadar yazdıklarınızı okuyup bugun tam bir u dönüşü izlemek bende buyuk hayal kırıklığı yarattı yoksa birileri malı kaptırdıda alma peşinde mi diye duşunmeye başladım.. Daha dun yazdığınız mesajları atsam buraya aklımızlamı dalga geçiliyor anlamadım...

Alıntı Originally Posted by jargonov Yazıyı Oku
    bankalar eritmez mi 12m hisseyi?

Ane-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bankalar hayır o olamaz Tek çözüm bir şirket bulmaları gerekli suni olarak onlara aldırmaları gerekli başkada aklıma birşey gelmiyor.. Ytd amor

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    BU ARADA GAB BOŞLUKLARINI SORANLAR VAR ÖZELİMDEN ;

1 İNCİSİ 15 -17 TL ARASI
    2: İNSİSİ 57 -65 TL ARASI
    3: ÜNCÜSÜ : 43-38 TL ARASI
    4: ÜNCÜSÜ : 123-110 TL ARASI
    5: İNCİSİ : 232 TL - 257 TL ARASI .....

AMOR
    HALEN İSTEDİĞİM KIVAMA GELMEDİ ŞİMDİYE 1 MİLYON ALICILI BEKLİYORDUM ARTIK CUMAYA BAKACAĞIZ 2,36 YI GEÇSİN BAKALIM HAFTAYA CUMA KAPANIŞI BENİM DEDİĞİM 3,20 Yİ KIRARSA SIRADAKİ HEDEF GAP BOŞLUĞU YTD AMOR
    soluksuz hedef 3,20 artık hayırlı olsun AMOR
    Bunları nereye koyacağız, yanı sorun satılan 170 bın lot mu..2 milyon lot orada hep vardı, kaldıkı satan adam 700 bın tavanda beklerken basar en az bir 200 bin gecer en basit mantıkla...

Sayfa 69/138 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •