Sayfa 83/138 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 657 - 664 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Ustalar dip kaca gelir 1000 satamadık.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Faşo ağa, hatip ağa, amor ağa, zart ağa, zürt ağa bunelaa sallasan ağaya çarpıyor sizin ağa dedikleriniz satışa geçip terstemi bıraktı yoksa(

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Faşo ağa, hatip ağa, amor ağa, zart ağa, zürt ağa bunelaa sallasan ağaya çarpıyor sizin ağa dedikleriniz satışa geçip terstemi bıraktı yoksa(

Ağam ben malın çoğunu 1.50 den kaptırdım.Amor Ağa vardı.Demir YAMAN AĞAM vardı.Faso Ağam vardı.Bir de Yamanlarin GAFUR vardı .O da Balat ve hubvc sayesinde AĞA oldu .

4.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Faşo ağa, hatip ağa, amor ağa, zart ağa, zürt ağa bunelaa sallasan ağaya çarpıyor sizin ağa dedikleriniz satışa geçip terstemi bıraktı yoksa(

Bir miktar lotum kaldı.

balat hissesi , biraz dinlenmesi gerekirdi.. hafta sonunu dip kapatmasi yatirimcinin biraz daha dusunmesini sagladi.. bu tur hisseler ,yani bekkentisi buyuk hisseler alma ve satmaya hic uygun degillerdir. bu durumda hareket edenleri uzer..cunku satmaya firsat verse bile almayi kacirtabilir..satanlarinda kolay kolay ellerinin cebe gidecegini sanmiyorum.. uretim haberi ve ardindan gelecek degerleme , alim firsati vermez.. sirkete batmis gozle bakiliyordu, otomobil piyasasinda bu fıyata arac fren parcacusi olmaz..tekrar yukari devam etme olasiligi yuksektir..genel grafikte yukselis oldugu bile goŕunmuyor. bir kivilcimlik haber 2 haneyi gisterebilir.borsa boyle birsey.. kalkinma 4 den aldik 7 lerden sattigimizda herkes mali ustumuze yiktin kactin demisti. sonra ne oldu 180 binli rakamlara tekamul etti kalkinma hissesi..bu is boyle beklentiye baglidir. beklenti buyukse rakamlar gecilmeye mahkumdur.

6. Tabanda 1.300 bekleyen, bır yerden dönecek ama nereden yakalayan kazanır.... Eşleşen 903 lot..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

KAP haberindeki el freni bile durdurmadığına göre Balatalar sıyrılmış, çarpmadan durmaz.

8. Nereden döner bilgisi olan var mı bir de faailiyet olursa çift hane glir mi

Sayfa 83/138 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •