Sayfa 39/138 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 305 - 312 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. bu saatlerde DF ve DFE görebiliyormuyuz forex de bilgisi olan var mı göremiyorum da

2.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    bu saatlerde DF ve DFE görebiliyormuyuz forex de bilgisi olan var mı göremiyorum da
    Yok usta ne yaptın bu ne sabırsızlık yarın ola hayrola, yol uzun ve meşakkatli sabırlı olan kazanacaktır... Sabah 09.40 ta inşallah..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by MeKeULU Yazıyı Oku
    Tek fiyat 0,28 den aldığım 80.000 adet balatları 1,24 ten satarak vedalaştım. Allah bereket versin. Kalanlara da iyi şanslar.
    Guzel yerden yakalamışsınız tebrıkler... Ama çok değil bir ıkı aya inşallah sızede keşke satmasaydım dedirtecek bu tahta.. Biz aldık yatırımımızı yaptık... Alana da satanada hayırlı olsun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yok usta ne yaptın bu ne sabırsızlık yarın ola hayrola, yol uzun ve meşakkatli sabırlı olan kazanacaktır... Sabah 09.40 ta inşallah..
    bilmediğimden yazdım. belki forex de ekleme vardır diye düşündüğümden yazdım. teşekkür ederim.

5. Te 1.29
    Nerede bu taban diyenler?
    Tabanlari yaglayip kaçmışlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Te 1.29
    Nerede bu taban diyenler?
    Tabanlari yaglayip kaçmışlar.
    Aga tavan gosteriyor, satanlar el sallayacak gıbı.. Ben geçen tavandan bile aldım.. Çunku yatırım yaptım... Kumar yok yatırım var...

7. Te tavan 1.36 Agalarim

8. 70 bin lotla 1.32 açtık.Olsun bu da mükemmel.Hergun mu tavan tavan gideceğiz?
    Uzun vade candır kandır .Artı günde de eksi günde de son sözümüz DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ

Sayfa 39/138 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •