Sayfa 91/138 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 721 - 728 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Şirket ortaklarımızdan Ali Penah Bozyiğit hisse satışı yaparak elde edilen tutarın Sendika ile yapılan sözleşmeye istinaden personel borçlarını,faiz iyileşmesinden yararlanarak yapılandırılmış banka kredi taksitlerini ve iştirakimiz Berka Balata Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin üretim masraflarını ve faaliyet giderlerini karşılamaktadır.Tüm yatırımcılara duyurulur .

***** Ben Ali Beyin Böyle bir açıklama yerine Şirketi Finansal olarak destekleyecek bir şirketle evlilik yaparak Global bir şirket yolunda olumlu adımlar atmasını beklerdim. Yönetimin Satacağı 1.3 milyon hisseyle bu finansal ihtiyaçlar düzelmiyor geçmiştede sattınız 3 milyon düzeldi mi buğün düzelsin. Şirket borsa dışı bir şirketle evlilik yaparsa yada borsa üzerinden hisse alarak ortak olan bir şirkete ihtiyacı var buradaki 200 yatırımcıya hisse satmak etik değil Ali Bey daha farklı çözüm yolu bulmanızı öneririm.. Selamlar.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Bu arada bu satılan 1,3 milyon hisseler daha önceden banka kredi borçlarını Ali Penah Bey ödedi diye 0,33 krş tan hisse devri yapmıştınız.. ve Ali Penah Beye devir etmiştiniz Bu durumuda KAP ta ilan etmiştiniz Bu yapılan hisseler nasıl oluyor da geri satılarak Berka Balata Sanayi ve Ticaret A.Ş.' şirkete veriliyor Ali Bey bana saçma geliyor.. Ali Penah Bey Çok Cömertmiş yada yatırımcıya anlatılmayan başka bir hikaye var yalan söylüyorsunuz.. Bence bu durumuda anlatan bir açıklama yapmanız gerekli Kap A ...

Ali penah beyin 1,3 milyon hisse devrinden sonra 418.000 sattı elinde kalan 818.000 lotu borç ödüyoruz diye satınca borç ödeme yetersiz kaldığında biliyorum ki yetersiz kalacak bu seferde ömer akad bey 1.141.000 lotumu satacak daha sonra eyüp osman akad 256.000 satacak bu ne saçmalık balatı batırıp berka yı mı bölüşeceksiniz biz bu durumu genyh yaşadık genpower battı hisse satmak kesinlikle çözüm yolu değil illede hisse satılacaksa nitelikli yatırımcıya devir edilmeli ali bey düşüncelerim bana aittir umarım doğru yapıyorsunuzdur bana mantıklı gelmedi ...

Sizin gibi yatırımcılara başka yorum yapmayacağım .
    Umarım herşey istediğiniz gibi gider çok kazanırsınız.

The end

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Ali penah beyin 1,3 milyon hisse devrinden sonra 418.000 sattı elinde kalan 818.000 lotu borç ödüyoruz diye satınca borç ödeme yetersiz kaldığında biliyorum ki yetersiz kalacak bu seferde ömer akad bey 1.141.000 lotumu satacak daha sonra eyüp osman akad 256.000 satacak bu ne saçmalık balatı batırıp berka yı mı bölüşeceksiniz biz bu durumu genyh yaşadık genpower battı hisse satmak kesinlikle çözüm yolu değil illede hisse satılacaksa nitelikli yatırımcıya devir edilmeli ali bey düşüncelerim bana aittir umarım doğru yapıyorsunuzdur bana mantıklı gelmedi ...
    Syn Doğan
    Balat batarsa
    Berka balatada batar.ortada
    Paylaşılacak.bir şirket kalmaz.
    Berkananin finansal ihtiyacını
    Balat karşılıyor.
    Bizim bilmediğimiz bir şey varsa
    Onu bilemem.
    Saygılar.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Şirketi övende yeren de olmak nasıl bir duygu? Bir uçacak kaçacak tarihi milat olacak, 1-2 gün geçmeden biz bu oyunları gördük şu oldu bu oldu. Şu adana dizisi kaçkınlarıyla birlikte kaybolsaydınız, elinde olan varsa da boş yere ümitlenmese. Buradan çıkardığım tek anlam, bir gün övüp bir gün yeriyorsanız, yapmaya çalıştığınız şeyi buraya yazmak istemiyorum, herkes anlamıştır zaten.

Alıntı Originally Posted by fevkani27 Yazıyı Oku
    Şirketi övende yeren de olmak nasıl bir duygu? Bir uçacak kaçacak tarihi milat olacak, 1-2 gün geçmeden biz bu oyunları gördük şu oldu bu oldu. Şu adana dizisi kaçkınlarıyla birlikte kaybolsaydınız, elinde olan varsa da boş yere ümitlenmese. Buradan çıkardığım tek anlam, bir gün övüp bir gün yeriyorsanız, yapmaya çalıştığınız şeyi buraya yazmak istemiyorum, herkes anlamıştır zaten.
    Sayın Yatırımcı; Ben Takım Tutuyor Gibi Şirket Tutmam, YATIRIM YAPTIĞIM şirketimiz doğru bir adım atarsa takdir ederim yanlış adım atarsa eleştiririm bu benim en doğal hakkım sizin gibi yatırımcılarda beni eleştirmiş doğal karşıladım. Ben yanlış bir kelime yazmadım şirket yöneticilerinin hisse satmasına karşıyım buda benim hassas çizgim HAYIRLI SAHURLAR.

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Sayın Yatırımcı; Ben Takım Tutuyor Gibi Şirket Tutmam, YATIRIM YAPTIĞIM şirketimiz doğru bir adım atarsa takdir ederim yanlış adım atarsa eleştiririm bu benim en doğal hakkım sizin gibi yatırımcılarda beni eleştirmiş doğal karşıladım. Ben yanlış bir kelime yazmadım şirket yöneticilerinin hisse satmasına karşıyım buda benim hassas çizgim HAYIRLI SAHURLAR.
    Syn Doğan
    Şirket sattıkları.hisse ile şirketin
    Finansman ihtiyacını karşılıyor.
    Piyasaya satmaları iyi.
    Degilmi.bu sattıkları
    Hisseleri şirket düzlüğe çıktığında
    Geri alma durumları bile olabilir.
    Benim burda sıkıntı gördüğüm
    Balatin berka balatadaki payının
    Azalması .
    Böyle bir sıkıntı varmı
    Saygılar.