Sayfa 98/138 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 777 - 784 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Geçen ay tam da bugün yapılacak olan ve bir ay ertelendiği söylenen genel kurulun ne zaman yapılacağıyla alakalı bir haber var mı?

2. Şirketimizin 2019 Yılına ait birinci olağan genel kurul toplantısı 02 Haziran 2020 tarihinde toplantı nisabı sağlanamadığından yapılamamıştır. Bu nedenle şirketimizin İkinci Olağan Genel Kurul Toplantısı toplantı nisabı aranmaksızın 09/ TEMMUZ / 2020 tarihi PERŞEMBE günü saat 14.00 de Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 9/207 Esen Han, Çankaya – Konak / İZMİR adresinde yapılacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by aslam0740 Yazıyı Oku
    Şirketimizin 2019 Yılına ait İkinci Olağan Genel Kurul Toplantısı toplantı nisabı aranmaksızın 09/ TEMMUZ / 2020 tarihi PERŞEMBE günü saat 14.00 de Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 9/207 Esen Han, Çankaya – Konak / İZMİR adresinde yapılacaktır.
    Teşekkürler dostum...
    Bu arada,"www.balatacilar.com" internet sitesi faal olmuş.Ancak,İletişim bölümündeki fabrikaya ait telefon numaralarından ulaşmak mümkün olmuyor.

4. Benim anlamadığım ,
    balat nasıl 223 olmuş ,
    acaba direk ordan mı açılmış,
    nasıl o kadar yukardan açılabilmiş.
    bilen varsa anlatırsa sevinirim.

Sayın LONGMAN, bulunduğu pazardan kaynaklı bir fiyatlama.Piyasa Öncesi İşlem Platformunda serbest marjla açılıyormuş ilk gün.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by LONGMAN Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım ,
    balat nasıl 223 olmuş ,
    acaba direk ordan mı açılmış,
    nasıl o kadar yukardan açılabilmiş.
    bilen varsa anlatırsa sevinirim.
    Halka arz şeklinde piyasaya girmediler.İlk işlem serbest fiyattan oldu.Yani sağlıklı bir işlemle başlamadılar.Bu piyasafami her hisse için geçerli PÖİP o zamanki adı SİP idi.

7. kimseler yok herhâlde, daha önce döndüğü yer olan 3.43 ü zorlayabilir mi acaba ytd.

8. Balat ile öngörüsü olan varmı

Sayfa 98/138 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •