Sayfa 22/138 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 169 - 176 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    selamlar ağa bakıyorum baya baya burda mal toplamışsınız bende bir arkadaş tavsiyesi ile 0,31 kuruşlarda iken 100 tane almıştım satan yoktu ama iki üç gün ısrarla emir yolladım sonra bir 100 daha aldım ama zor mal veren yok birileri götüyor ama kim bu toplayanlar bilmedim onca hisse kaç kişinin elinde piyasada çok ta hisse yok gibi ama geldiği yerde kim sattı kim aldı da buralara hızlı düştü neler oldu fabrikanın hikayesini biliyormusunuz biraz bilgi verirmisiniz rica etsem

Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Metin metin tekin cetinsin değil mi komşu köyden?
    Ağalar kısa ve orta vadede sip ten tek fiyattan çıkış i aklımıza getirmeyelim.Bu uzun bir süreç .Zaten de karlılık ve büyüme gelsin varsın biz sip te olalım.Mesela yibitas çok karlı olduğu dönemde çok verimli biçimde temettü ödemesi yaptı.Bir de sürekli işlemde açığa satış ,brüt takas gibi sebeplerle spekler çok profesyonel ky silkeliyorlar .Tek fiyatta bu çok zor olmakta .Bu yüzden ben tek fiyatın ky yi koruduğuna inanıyorum.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Hatip aga da 134 bın lot varmış şirketin buyuk ortaklarından sayılır harbi hatip aga sen bu lotları nasıl topladın...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. 1.03 maliyetle bende aranizdayim kac gündür tavana yaziyordum anlamiyordum, dün 4000 lot yazdim gelmis
    Pisman oldum keske daha Fazla yazsaymisim.
    Artik olanla idare edecegiz.

4. He fabrika kurulmuş bu boru değil

Üretim başlıyor

Ekipmanlar ve komple varlıklar yeniden değerlemeye giriyor

Bunlar benim için değil belki ama sahipleri için müthiş şeyler çünkü hissemi sattığım anda ortaklığım bitiyor

Amma milli varlık ve değer olarak bakarsak temenni ederimki ayaklarına taş değmesin...

Yolları her daim açık olsun

Biz hissemizi alıyor ve bekliyoruz ama sahipleri ter döküyor çabalıyor ve uğraşıyorsa helal olsun

Bu saatten sonra belirleyici olan şeylerin hepsi ortaya döküldü

Yönetim kurulu toplanıp ŞİRKETİN GENEL KURUL da almış olduğu karar üzerine Tahsisli kararı alsın fiyat kaç olursa olsun full destek atıp resmini buraya atacağım.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ yasal borsasında işlem gören vergisini ödeyen bir şirkete yatırım yaptım nereye giderse bende o tarafa giderim

Kısmetimizde varsa eğer kazanacağız zaman gösterecek

Payidaşlara ortaklara bol kazançlar

Herkese saygılar sevgiler....
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

daha önce yazmıştım balatı,. fabrika olayı cok buyuk biir iş. demekki adamlar yememiş icmemış , borç harç demeden fabrikayı tamamlamış..bitmiş fabrikayı tabiki değerleyeceklerdir...bu senet bir miktar şekur plastiğe benziyor.. sekur fabrikayı actı degerleme yaptırdı bedelsiz potansiyeli oluştu fiyat 6 ya dayandi ve yabancı alanlar icinde en önde. fakat otomobil piyasası cok yukarda bir değer. balat ise aksine bulutlardan yeryüzüne adeta bir adet dolu yağmuru gibi yeryüzüne dikey bir iniş gerçekleştirmiş...meğer fabrika kurmuş bitirmişler aynen şekura gibi..kim alırsa alsın, kim verirse versin. onü açık bır avantajlı şirket konumundadır..meritle beraber radarımdadır..hemde merit gibi uzun solukludur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    ortak siz baya eskisiniz bu şirkette izmirde olan varmı nedir durumu gerçekten çok merak ediyorum tahsisli ve daha sonra bedelli yapsınlar bizde para koyalım şriket dürüst ve adam gibi üretime başlayacaksa tabiki ??

Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    He fabrika kurulmuş bu boru değil

Üretim başlıyor

Ekipmanlar ve komple varlıklar yeniden değerlemeye giriyor

Bunlar benim için değil belki ama sahipleri için müthiş şeyler çünkü hissemi sattığım anda ortaklığım bitiyor

Amma milli varlık ve değer olarak bakarsak temenni ederimki ayaklarına taş değmesin...

Yolları her daim açık olsun

Biz hissemizi alıyor ve bekliyoruz ama sahipleri ter döküyor çabalıyor ve uğraşıyorsa helal olsun

Bu saatten sonra belirleyici olan şeylerin hepsi ortaya döküldü

Yönetim kurulu toplanıp ŞİRKETİN GENEL KURUL da almış olduğu karar üzerine Tahsisli kararı alsın fiyat kaç olursa olsun full destek atıp resmini buraya atacağım.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ yasal borsasında işlem gören vergisini ödeyen bir şirkete yatırım yaptım nereye giderse bende o tarafa giderim

Kısmetimizde varsa eğer kazanacağız zaman gösterecek

Payidaşlara ortaklara bol kazançlar

Herkese saygılar sevgiler....
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by Aslan Yazıyı Oku
    1.03 maliyetle bende aranizdayim kac gündür tavana yaziyordum anlamiyordum, dün 4000 lot yazdim gelmis
    Pisman oldum keske daha Fazla yazsaymisim.
    Artik olanla idare edecegiz.
    Merhaba Fatih (ASLAN) hayırlı olsun . AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Merhaba Fatih (ASLAN) hayırlı olsun . AMOR
    Öncelikle sagolun, ismim Fatih degil Adnan.
    Degerli bilgiler icin buradaki ortaklara Tesekkür ederim.

Sayfa 22/138 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •