Special Days Image
Sayfa 101/138 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 801 - 808 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    spk bedelliye izin vermeden onaylamadan önce bağlı ortak olan berka balata a.ş ile balatacılar balatacılık sanayi ve ticaret a.ş. Balat şirketinin özsermaye ve şirket yapıları ile ilgili ayrıntılı bir bilgi alması gerekli spk böyle bir araştırma yapmazsa daha önce olduğu gibi bedelliden gelen paralar diğer şirkete aktarılarak şirketi zor durumda bıraka bilirler... Bağlı orağın üretim alanında üretim tesisi açmadan bedelli parasını diğer şirkette kullanması sıkıntılı olarak görüyorum... iki şirketinde ciddi vergi borcu ve diğer ortaklara borcu bulunmakta ... berka balatanın hissedar yapısını incelemek gerekli %60 olan payı selamlar
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    ben spk olsam onaylamam YATIRIMCININ MAĞDUR OLMAMASI İÇİN ONAYLAMAM TAHSİSLİ YAPMALARINI SÖYLERİM ; bazı şeyler türk ticaret kanununa aykırı gibi gözüküyor...
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    BEDELLİDEN ÖNCE ALİ PENAH BEYDEKİ HİSSELERİ SATTILAR... ÖMER AKAD BEYDEKİ 300.000 LOTUDA SATTILAR DAHA ÖNCEKİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI 1.2 MİLYONUDA SATTI ÖMER AKAD BEYDEKİ 1.000.000 LOTUDA SATACAKLARINI DÜŞÜNÜYORUM

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/873227
    Teşekkürler sn. Murat Doğan ......!!!!

2. ... ... Kimler kimler satıyordu..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Küçük bir miktar da alıp attım kenara.......!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Küçük bir miktar da alıp attım kenara.......!!!!
    Lot artıracaktım ama elimdeki kağıtlarda tavan tavan gittiği için 16-17 bin küsur lot civarı bir malım var....Hiç yoktan iyidir....!!!!

5. Iyıdır dostum .. Önemli olan kazanmak..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Toplamda 49 bin lota ulaştım bugün....!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Toplamda 49 bin lota ulaştım bugün....!!!!
    Reis ne yaptın daha Spk ya başvurmadılar. Sana koymaz ama bır mıktar realizasyon gelebılır bu şekilde gıtmez biraz yatayda kalması lazım bende okuttum malı beklıyorum..

8. çekirdek çitleterek izliyorum, ele vermece oyununu ne zaman oynayacaklar diye. zaman...
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 101/138 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •