Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
spk bedelliye izin vermeden onaylamadan önce bağlı ortak olan berka balata a.ş ile balatacılar balatacılık sanayi ve ticaret a.ş. Balat şirketinin özsermaye ve şirket yapıları ile ilgili ayrıntılı bir bilgi alması gerekli spk böyle bir araştırma yapmazsa daha önce olduğu gibi bedelliden gelen paralar diğer şirkete aktarılarak şirketi zor durumda bıraka bilirler... Bağlı orağın üretim alanında üretim tesisi açmadan bedelli parasını diğer şirkette kullanması sıkıntılı olarak görüyorum... iki şirketinde ciddi vergi borcu ve diğer ortaklara borcu bulunmakta ... berka balatanın hissedar yapısını incelemek gerekli %60 olan payı selamlar
ben spk olsam onaylamam YATIRIMCININ MAĞDUR OLMAMASI İÇİN ONAYLAMAM TAHSİSLİ YAPMALARINI SÖYLERİM ; bazı şeyler türk ticaret kanununa aykırı gibi gözüküyor...
BEDELLİDEN ÖNCE ALİ PENAH BEYDEKİ HİSSELERİ SATTILAR... ÖMER AKAD BEYDEKİ 300.000 LOTUDA SATTILAR DAHA ÖNCEKİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI 1.2 MİLYONUDA SATTI ÖMER AKAD BEYDEKİ 1.000.000 LOTUDA SATACAKLARINI DÜŞÜNÜYORUM

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/873227
Teşekkürler sn. Murat Doğan ......!!!!