Sayfa 112/138 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 889 - 896 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Bozdur bozdur harca bitmez..

3. Lightbulb

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bozdur bozdur harca bitmez..
    Balat hissesi bir kaç aydır dikkati mi çekiyor alsam mı almasam mı bilemedim amorun yorumları biraz düşündürücü

Geçmiş yazılarımı okuyanlar eminim ki bana hak veriyorlardır şimdi ali penah bozyiğit ve mehmet ömer akad isimli şirket içindeki şahıslar hisseleri sata, sata bu hale getirdiler spk bedelliyi onaylarsa hisse satışı durur kanatindeyim spk gerekçe gösterip onaylamazsa mehmet ömer akad elinde kalan 710.000 lotu bence satacak. 1,250.000 lotu sata, sata 710.000 kadar geriledi sizlere olumlu yazılar yazmayı çok isterdim 2023 kadar bu şirkette bir beklentim yok 2023 yılının mart ayından sonra olumlu haberler bekliyorum o zamana kadar spk gerekçe gösterip tahtayı kapatmazsa .. Amor ytd

https://invst.ly/ue9nf

Desteği aşağıya kırmış 4,10 SONRAKİ DESTEK YTD AMOR

biraz destek attim bakalim..bol sans..

Alıntı Originally Posted by r-e-x Yazıyı Oku
    biraz destek attim bakalim..bol sans..
    sayın r-e-x; ben olsam almazdım hisseyi almak için ortada bir neden kalmadı... Kendinizi fazla kaptırmayın sembolik bir rakamda kalın patron satarken küçük yatırımcının alması doğru değil zamanında bu şirketin bazı yetkilileri kızını evlendirmek için oğluna araba almak için kuruşlu rakamlarda bazı yatırımcılara hisse devrettiler ... Burada anlatmak istediğim şu aslında çokta kıymetli hisse değil yani bedelliyi bile yapamadılar zaten önceden yazmıştım onay gelmeyeceğini sizide çok üzmek istemem hisseniz yinede hayırlı olsun ytd amor

Berka Balata A.Şâ€™nin Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki inşaatına ilişkin bildirim yapıldı.

Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şunlar aktarıldı:

â€İştirakimiz Berka Balata Sanayi ve Ticaret A.Ş sahip olduğu Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 1722 ada, 5 parselde 14.796,02 metrekare tahsisli arsası ile ilgili olarak yapılması gereken ilave
    inşaat ruhsatı almış bulunmaktadır. Bu durumda 2.818 metrekare A blok inşaatı tamamlanmış, 1.835 metrekare B blok inşaat ruhsatı alınmıştır. İnşaatın yapılması için ihtiyaç olan finans kaynağı Berka A.Ş ortaklar
    tarafından karşılanacaktır. İnşaatın yapılması ile ilgili olarak betonarme prefabrik firması ile sözleşme ve ödeme yapılmış ve hafriyat işlemlerine başlanmıştır.â€

ORTAKLAR BORSADAKİ HİSSELERİ SATARAK FİNANSAL KAYNAK YARATIYOR BENCE BUNDAN EMİNİM YTD AMOR

Sayfa 112/138 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •