Sayfa 17/20 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 129 - 136 arası.

Konu: IHAAS - İhlas Haber Ajansı

1. düşüş trendi olabilirmi acaba

2.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku

3. Sayın Matmaca,
    Aşağıdaki grafik fiyatını anlayamadım ama kuruşlu fiyatın acısı sert çıkabilir diye Ümit ediyorum. Bir tavan yapsa da hayale dalsak.😊🤔🧿🤷♂

Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku

4. resim yükleme siteleri neden siliyor ki yüklenen resimleri

5. 14,02 zirvesi dönüşünde 10,70 desteği nasıl çalışmış grafikte görülebilir.

6. matmaca kardeş boşuna grafik paylaşma, gördüğün gibi burada sazan yok. hem ihlas hisselerinin grafikle teknikle işi olmaz. herkes biliyor artık ne sahtekar olduklarını. asla yatırım tavsiyesi değildir. elbette yatırım tavsiyesi yapılabilecek hisseler vardır ama bu kesinlikle değildir.

Mal elinde. Dürüp büküp biryere soksun. Sıkıysa diğerlerine de tavan yaptır. Bu ihyay ın. O neden gık demiyor? Dalgacı hırsız seni...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Mal elinde. Dürüp büküp biryere soksun. Sıkıysa diğerlerine de tavan yaptır. Bu ihyay ın. O neden gık demiyor? Dalgacı hırsız seni...
    Aynen katılıyorum. Burada birkaç algıcı var fakat sazan yok. O yüzden oltayı atıp atıp çekiyorlar fakat boşa. ( bir aşağı bir yukarı ) Sahtekarlıklarını duymayan yok. Küçük yatırımcı muhtemelen bu hissenin arzına katılmadı. Artık ne yapsalar boş. yatırım tavsiyesi değildir. Hele bu hisse için asla değildir.

Sayfa 17/20 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •