Sayfa 5/20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 33 - 40 arası.

Konu: IHAAS - İhlas Haber Ajansı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bildiğin kümesteki kaz uygulaması, en son bunlar ülkeden kaçaaaaar, sonra milletin elinde sabah gibi, hisseler kalır. Neyse kendi düşen ağlamaz.

2. bu tarz sırketlerı ızın verılmesı cok cok yanlıs mılletın cebıne sarcaklar yıne tek lot gırmem ama gıren olcaktır yınede 1-2 tavan almak ıcın

3. olumsuz yazan cok sayelerinde daha cok kazaniyoruz. hep boyle.olacak. birileri mutlaka bur arza olumsuz bir kulp bulup yazacak. unuttuklari bisey var tamamen esit dagitim. mal ky se kalacak. ikinci unuttuklarida en son boyle olumsuz gi yapilmis 2 arz ne yapmis bir bakiverin bir zahmet. banane ihlasin diger kaitlarindan. en kotu tabandan satsam ne yazar. 500 lot yazdim zaten. ama ya penta 2 olursa.

bundan önce arz edilen şirketlerin patronları hep evliya diyarlarından seçmeydi zaten

5.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    olumsuz yazan cok sayelerinde daha cok kazaniyoruz. hep boyle.olacak. birileri mutlaka bur arza olumsuz bir kulp bulup yazacak. unuttuklari bisey var tamamen esit dagitim. mal ky se kalacak. ikinci unuttuklarida en son boyle olumsuz gi yapilmis 2 arz ne yapmis bir bakiverin bir zahmet. banane ihlasin diger kaitlarindan. en kotu tabandan satsam ne yazar. 500 lot yazdim zaten. ama ya penta 2 olursa.
    halka arza girenler için inşallah dediğiniz gibi olur ama tersi olursa buralar ağlama duvarına döner gibime geliyor. kendi namıma bu grubun hisselerinden 1 kuruşluk bile almadım ve almayı düşünmüyorum.

6. Yatirim Tavsiyesi Olmamakla birlikte Sahsi bizzat kendim degerlendiriyorum......
    Bu ihaas arzi , ihlas karakterine insanlarin gosterdigi ahlak gorusunu restijini ortaya cikaracak. Teveccuh gosterilirse ifk nin yolu acilir.

7. Keske kimse girmesede cok lot gelse.

8. Hissenin eşit dağıtıldığını ve emir girsek 3 5 kuruş kazanacağımızı görmediğimiz ya da unuttuğumuz yok, kendime saygım olduğu için bu holding bünyesindeki hisselere emir girmiyorum. Alan alsın, herkes bunda özgür.

Sayfa 5/20 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •