Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 41 - 48 arası.

Konu: IHAAS - İhlas Haber Ajansı

Bizim millet bereket, ihsan, emin, ihlas vs. muhafazakar isimlere bayılır. Bir sürü reklam da döndü. Bence rekor talep gelir. Akşam göreceğiz.

2. 559 lot dagitim olmus

212 milyon talep !

3. En az 3 tavan yapması lazım ytd.

4. cok iyi talep gelmis. katilmayanlarin bekledigi olmadi. herkes talep edene talep ettigi kadar gelmesini bekliuordu. ama 10 bin oot talep edene sadece 559 lot geldi. herkesin elinde 559 lot var. ki bozacak tahtayi

5.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    cok iyi talep gelmis. katilmayanlarin bekledigi olmadi. herkes talep edene talep ettigi kadar gelmesini bekliuordu. ama 10 bin oot talep edene sadece 559 lot geldi. herkesin elinde 559 lot var. ki bozacak tahtayi
    Slmlar herkesin elinde 559 lotta yok bazısında 1 lot var bazısında 100 lot maksimun 559 lot gelmiş bende en az 2 3 tavan olacağını düşünüyorum herkese bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Mücahit Ören çok tehlikeli bir vatan millet haini ve aynı zamandakul hakkı yiyen zalim bir soyguncudur..Borsada işlem gören 5 şirketinin içini boşaltmış soymuş soğana çevirmiş o da yetmezmiş gibi son zamanlarda yapmış olduğu yüklü bedellilerle ceplerini kasalarını doldurmuştur artık bahsedilen 5 şirketi fiyatlarındanda anlaşılacağı üzere EX olmuştur
    imza
    bu adamlarin hissesi alinmaz ! alan olmustur arz kazanci icin mutlaka ama orta vadeli dusunenler varsa diger grup hisselerini incelemelerini oneririm

Bu şirketler bu kadar kötü neden spk birşey yapmıyor. Demek ki sırtı sağlam İhlas zedeler daha mağdur.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    olumsuz yazan cok sayelerinde daha cok kazaniyoruz. hep boyle.olacak. birileri mutlaka bur arza olumsuz bir kulp bulup yazacak. unuttuklari bisey var tamamen esit dagitim. mal ky se kalacak. ikinci unuttuklarida en son boyle olumsuz gi yapilmis 2 arz ne yapmis bir bakiverin bir zahmet. banane ihlasin diger kaitlarindan. en kotu tabandan satsam ne yazar. 500 lot yazdim zaten. ama ya penta 2 olursa.
    Penta 2 kesin olur, olması gerekir, olmazsa bu kadar önyargı kırılmaz kırılamaz, ama sonu yine hüsran olacak. Penta 2 olacağını bile bile girmem, doğan, ihlas ve bazı gruplara prensip olarak girmem. Ha bu grupların çok umurun da olurmu olmaz elbet. Ama insanın kendisine de saygısı olması lazım. Neyse umarm girecekler penta gibi kazanırlar.

Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •