Special Days Image
Sayfa 3/15 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 115 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ULUFA - Ulusal Faktoring A.Ş.

guzel sirket lakin oransal oldugu icin cok az gelecektir.

Topu topu 120 milyon liralik bir halka arz.

"yatırım tavsiyesi değildir"

2. Bende eşit biliyordum o yüzden para ayırmadım eşit dağıtımda 500 adet isteyecektim .katakülleye geldim
     Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Taslak izahnamede eşit dağıtım diyordu diye hatırlıyorum. Ancak forum yazışmalarında oransal olduğu yazılıyor. Genelde forumdaki arkadaşlar daha doğru bilgilendirmede bulunuyorlar.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. şirket sahipleri bunu düşünemiyormu yoksa umurlarında değil mi
     Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Bende eşit biliyordum o yüzden para ayırmadım eşit dağıtımda 500 adet isteyecektim .katakülleye geldim

4. arkadaşlar piyasa değeri kaç lirayla arz oluyor ödenmiş sermayesi kaça yükseldi

5. 26000 lot basvurdum ne kadar lot gelir tahmini olan var mi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by drfinance Yazıyı Oku
    Dün hisse sattım. param boşa çıkınca yarın 30k liralık 12bin lot civarı başvuru yapıcam. aşağı yukarı ne oranda vereceğini anlamaya çalışıyorum. Talep yaptığınız aracı kurumu ve talep sıra noyu paylaşabilir misiniz hocam?
    Başvurumu yaptım 30 bin liralık 12bin lot civarı. Ziraatte talep sıra no 10 bini geçti. Takip ettiğim 9 aracı kurumda talep sıra noya göre yaklaşık 40 bin başvuru oldu. Arza katılan 27 aracı kurum var. Minimum yüzde 1 maximum yüzde 10 dağıtım olacağını düşünüyorum ytd

7.  Alıntı Originally Posted by drfinance Yazıyı Oku
    Başvurumu yaptım 30 bin liralık 12bin lot civarı. Ziraatte talep sıra no 10 bini geçti. Takip ettiğim 9 aracı kurumda talep sıra noya göre yaklaşık 40 bin başvuru oldu. Arza katılan 27 aracı kurum var. Minimum yüzde 1 maximum yüzde 10 dağıtım olacağını düşünüyorum ytd
    Bizde başvuru yaptık vakıfbanktan. bizim menkul değerler başvuru yapamadım,iş bankasında da göremedim.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

8. iki tane arz ayni gun okdugu ve ikisi de oransal oldugi icin yuksek oranda gelecektir. benim tahminim yuzde 10 civari. para sirkwtin kasasina girwceginden ve kucik bir arz oldugundan 5-6 tavan bile beni sasirtmaz. ama bekleyip gorecez ne olacagini. diger arz buyuk bir arz buyuk arzlardan agzim yandi girmem daha.

Sayfa 3/15 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •