Special Days Image
Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Arama sonucu : 115 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ULUFA - Ulusal Faktoring A.Ş.

ULUFA günlük, halka arzın ilk günü piyasayı mallandırmışlar gibi,

ULUFA halka arzın ilk günü toplam da 138 milyon lot işlem olmuş, tavandan da 16.5 milyon lot satış yemiş,

ULUFA genel takas, hisse Emeklilik ve Yatırım Fonlarının elinde, hakim tahta yapıcısı yok gibi,

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    ULUFA günlük, halka arzın ilk günü piyasayı mallandırmışlar gibi,
    Buna göre fonlardan sonra en çok mal bulunduran aracı kurumlar 2.49 dan aldığı malı 2.49-2.73 fiyat aralığında malı ky nin işlem yaptığı kurumlara satmış, yani ky ye satmış diyebilirmiyiz. YTD

5. neolacaktı ki ** 9 aylıkda 20 küsür milyon kar açıklayan lider faktoringin bile piyasa değeri 260 milyon ken sen gidip 340 milyon piyasa değeriyle bunu halka arz edersen sonuç da hüsran olur tabe YTD

6. utanmasa taban olacak

zarar kol gibi.. 40 tele

7. 2.40 alıcıda gelse, onları doyuruyorlar bu da demektir ki ven sana 2.40 tan verfim onu alttan almasını bilirim. Bende bu nedenle tabanın bir üstüne alış yazdım. Adam enayimi habire 2.40 a mal versin, dimi ya parası bol demekki, acisini cikaracak. Bu nedenle sabırla tabanı bekleyeceğim.Taban yaparsa almam, Pazartesiyi beklerim. Ama yine ne yapacaklari belli olmaz bakarsiniz bir giris yaparlar artida kapatir ama hislerim tabana gidecek diyor bekle. Birsa da his işi degildir tabiki. 2.40 i almadik diye firlarsa 2.50 den aliriz sonra 2.40 a dusururler

8. Dün aracı kurumların milyon lotları ky ye satması, bugün şu ana kadar 70 milyon lira üzeri hacimle, hacimli olarak düşmesi. Düşse bile hacimli düşmeseydi keşke. Dün satıp bunu aldığım kağıdın 2 günde yüzde 12 artması. Hangisine yanayım. Fena terste yakalandım. Uzun süre bu kadar terste yakalanmamıştım. YTD

Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •