Sayfa 9/15 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 114 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ULUFA - Ulusal Faktoring A.Ş.

1. 17 Aralıktan beri, 13 günde, ilk 5 aracı kurumda 4 milyon lot takas artışı var. Dikkat çekici. Yatırım fonları ve Emekli fonları halka arzdan sonra ilk ay satmış. İlk 5 ve ilk beş sırada değişen 2 aracı kurumla birlikte toplam 7 aracı kurumdan toplanıyor. Sanki hazırlık yapılıyor.
    YTD.

2. Trendde oturacak gibi görünüyor.

3. Bu hafta oldukça hareketli olmasını bekliyorum.

4. Yarın 3,08 zirvesini test edebilir, geçebilir.

5. Millet koyunun tuza koştuğu gibi yine koşuyor
    Kıyaslayın bakalım
    40 milyon kâr yazan ŞEKFK
    60 MİLYON KAR YAZAN BANTAŞ
    700 MİLYONA YAKIN KÂR yazan VERTU

6.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Millet koyunun tuza koştuğu gibi yine koşuyor
    Kıyaslayın bakalım
    40 milyon kâr yazan ŞEKFK
    60 MİLYON KAR YAZAN BANTAŞ
    700 MİLYONA YAKIN KÂR yazan VERTU
    355 milyon borçlanma ihracı var. Millet bu yüzden % 500 bedelsiz sermaye arttırımı olacak diye alıyor. Yaklaşık 9 ay süresi var spk onaylamış. Tahsisli-Nitelikli yatırımcıya 355 milyon borçlanma ihracı yapılacak diyor Kap ta. yani haber olarak tamam olumlu etkileyebilirde denildiği gibi biz k.y. ya % 500 bedelsiz olarak yansırmı?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Kardeşim akıllı olunan.giden değil bekleyen; pirim yapmamış
    Bir de 350 milyon diyorlar
    Yav ortada hiiçç pirim yapmamış 1 milyar ihraç edecek olan fk/dd si %300 düşük
    42.2 milyondan fazla yazan, lotu az
    SEKFK VARKEN BEN ENAYİMİYİM Kİ
    BURAYA GELEYİM
    MİLLETİN AKLIYLA OYNAMAYIN...

8.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Kardeşim akıllı olunan.giden değil bekleyen; pirim yapmamış
    Bir de 350 milyon diyorlar
    Yav ortada hiiçç pirim yapmamış 1 milyar ihraç edecek olan fk/dd si %300 düşük
    42.2 milyondan fazla yazan, lotu az
    SEKFK VARKEN BEN ENAYİMİYİM Kİ
    BURAYA GELEYİM
    MİLLETİN AKLIYLA OYNAMAYIN...
    Yahu millet zaten popilist. O kadar bilişim araçları gelişmiş 20 yıldır bir şey değişmiyor. Yani hal böyleyken milletin aklıyla oynamaya gerek bile yok. Kaldıki benim şahsen öyle şeylerle hiç işim olmaz. Rtalb da görmüş olmalısın. Yanıldığımı sanmıyorum sen o güven olmalısın. Zararın neresinden dönersek kardır dedim. Ben 20 TL iken çıktım. Düşüşe trade var iflah olmaz bu kağıt dedim. Ama çok bilmiş arkadaşlar kağıt 8 TL olmuş hala rtalb talar.

Tamam haklısın fakat senin bahsettiğin sekfk kirpi gibi grafik çizmiş. Spekler temele mantığa falan bakmıyor. Benimde fazla zamanım yok yıllarca bekleyecek. Valla 3 gündür kağıttayım yüzde 20 aldım. Kağıtta müthiş bir alım iştahı var. Bariz güzel toplanıyor hala.

Neyse borsada her an her şey olabilir bunu biliyorum. Benim asıl merak ettiğim 355 milyon ihraç edildiğinde biz k.y. ya dedikleri gibi yüzde 500 bedelsiz olarak yansırmı? Çünkü borç ihracı tahsisli ve nitelikli yatırımcıya yapılacak.

Hoş yansısa bile hiç bir etkisinin olmayabileceğinide biliyorum. Çünkü daha önceden örneklerini gördüm.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 9/15 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •