Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 115 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ULUFA - Ulusal Faktoring A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    iki tane arz ayni gun okdugu ve ikisi de oransal oldugi icin yuksek oranda gelecektir. benim tahminim yuzde 10 civari. para sirkwtin kasasina girwceginden ve kucik bir arz oldugundan 5-6 tavan bile beni sasirtmaz. ama bekleyip gorecez ne olacagini. diger arz buyuk bir arz buyuk arzlardan agzim yandi girmem daha.
    Bende sizin gibi düşünüyorum. bazı şirketler çok yüksek fiyattan halka arz oluyor. bunun halka arz fiyatı düşük.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

2. Arkadaşlar dağıtım konusunda varmı bir haber

%8 gelir tahminim. Toplam 440-450 milyon lot talep gelir diye dusunuyorum.

"yatırım tavsiyesi değildir"

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    %8 gelir tahminim. Toplam 440-450 milyon lot talep gelir diye dusunuyorum.

"yatırım tavsiyesi değildir"
    Benim de tahminim yüzde 5 civarı

5. Yüzde 5 olsun yeter

SM-M325FV cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Angen arzına oranladığımızda yaklaşık %2 olur.Angenin yarısı kadar talep geldiğini varsayarsak %4 gibi bir rakam çıkar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    Haftabaşında herkese ne kadar gelir bilmiyorum ama çok da önemli değil. Çünkü büyük olasılıkla herkese çok az gelecek.
    Daha önemlisi bu şirketin izahnamesinde yazdığı gibi yöneticilerin Türkiyedeki sayılı üniversitelerden mezun olmaları, bazılarının yurtdışında da okumus olmaları ve sektörün içinde 10 ile 20 yıl gibi uzun deneyimlere sahip olmalarını profesyonel yönetim anlamında artı bir nokta olarak görüyorum. Ayrıca piyasada çok fazla lot olmaması da bence olumlu sayılabilir.
    Bir de diğer aras arzında oldugu gibi paralar şirket dışında ortakların cebine gitmeyecek şirkette kaynak olarak kullanılacak.(ufak bir kısmı ortak cebine gidecek)

8. Ne oldu acaba Osmanlı dağıtımı yapamadi.bilfi alan varmi arkadaşlar.

Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •