Sayfa 3/71 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 568 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Yüce Babo gelmiş, hoşgelmiş.

O halde, kısa vadede yükseliş namına hızlı bir sonuç beklememek gerekiyorsa bile, en azından yine kısa-orta vadede düşüş namına felaketler bizi beklemiyor sonucuna da varabiliriz.
    ...

2. Üstat hoş geldiniz. Tekrardan sizi burada görmek çok güzel...

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sizi bilen bilir üstad. Ben yıllardırlı bilirim. Hayırlı olsun başlığınız, hisse nete geri dönmeniz güzel bizler için.

4. Hisse net deki Altın Vuruş topiklerini bilen bilir. Efsane topikler ölmez.

Hoşgeldiniz Sn.Babo.

5. Hocam saygılar, sevgiler. Sizin bu topiği açtığınızı twitter'da gördüm ve çok mutlu oldum. Sizin gibi bir ustanın altın vuruş topiği açması bile tek başına uzun zamandır yaşadığımız bezdirici günlerin bitmesine az kaldığını, borsada epey bir süre güzel hareketler göreceğimizi gösteriyor bence. Hisse net hesabımı 2019 da açmışım ama uzun zamandır girmeyince şifremi bile unutmuşum sizi takip etmek için tekrar aktif hale getirdim hesabımı. Paylaşımlarınızı merakla bekliyorum hocam, seviliyorsunuz.🙏

6. Hoş geldiniz, sayenizde biz de hoş bulduk

7.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Uzun yıllardır hisse netden sonra Twitter de yazdım.
    @M-N-Kutan olarak yani gerçek adımla yazdım.

Forumda yıllarca takma isimle yazmanın bir manası olmadığını düşündüğüm için.
    Öyle ya kimseye küfür etmiyoruz, kimsenin malini pazarlamıyoruz, eğriye eğri doğruya doğru gördüklerimizi yazıyoruz.

Bu nedenle de Twitter da kendi adıma açtığım başlığın girişinde kısaca 'bikmisbroker' dan bahsederek giriş yaptım.

Aslında orada da 'bikmisbroker' olarak bir hesap açmıştım, ama kendi ismimle yazmaya karar verince de 18 bin takipçili 'bikmisbroker' hesabımı kapattım.

Bakalım hisse net ne alemde bu gecen sure içinde?

Herhalde beni kimse tanimiyordur artik?
    Abi kusura bakma, dost acı söylermiş. Babo ve Bıkmışbroker mahlasları gerçek isminden daha meşhur bence.

8. Hayırlı olsun abi. Seni unutmak mı? Teknik analize küfür etmemem gerektiğini senden öğrendim

3.80 iken tekfen başlığında aha alım yeri yazdığını hiç unutmuyorum. 25 liraya gitti oradan

Şimdiye kadar üzerimizde emeğin çok, sen bilmesen bile. Sevgiler selamlar.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 3/71 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •