Sayfa 53/72 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Mustafa hocam kanalın üzerinde katlamaya gitmez mi sizce

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Kılıçdaroğlunun söyleminden sonra borsayı bir süre daha düşürmezler diye düşünüyorum. Zaten iktidara güven duyan pek kalmadı. Bide bunun üstüne milletin parasına el koyarlarsa bu millet yakar romayı tekrardan. 255 eyroyuda delip geçerse şaşırmayın. Kılıçdaroğlu katkılarıyla bir süre daha ralli devam edecek gibi duruyor.

3.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Kılıçdaroğlunun söyleminden sonra borsayı bir süre daha düşürmezler diye düşünüyorum. Zaten iktidara güven duyan pek kalmadı. Bide bunun üstüne milletin parasına el koyarlarsa bu millet yakar romayı tekrardan. 255 eyroyuda delip geçerse şaşırmayın. Kılıçdaroğlu katkılarıyla bir süre daha ralli devam edecek gibi duruyor.
    Parayi goturmek disinda bir planlari programlari olsaydi zamaninda Taskesenlioglu'nu oraya atamazlardi.

Rallinin bence temel motivasyonu TL.den kacis gayreti oldugunu dusunuyorum.

Sadece Ekim 2022'de 250.000 yeni yatirimci geldi diyorlar, bu durum surecek gibi gorunuyor.

4.  Alıntı Originally Posted by forman83 Yazıyı Oku

5. Seçime kadar endeksi böyle bırakacaklarını düşünmüyorum özellikle ana muhalefetin başı bu açıklamaları yapmışken

Akinolu yine yıllar öncesine ait bir foto bulmuş. Sene 2007 mi neydi tam net hatırlayamadım.

https://twitter.com/euroyonetim/stat...5iv1Aypl8wkDlg

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Sn Babo nasılsınız? Bir sorum olacaktı size. Banka kağıtları üzerinden konuşmak gerekirse beklenen düzeltme kimin ne işine yarayacak ki? her ne kadar primli gözükselerde bu ekonomik verilere göre çok ucuzlar yinede. Mal kaptırmaktan başka bir işe yaramaz tahtacılar için. Banka endeksinde küçük bir sarsıntı yapıp yola devam edecekler gibi duruyor.

Sayfa 53/72 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •