Sayfa 64/72 İlkİlk ... 14546263646566 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Sayın babo, 5 Mayıs grafiği linki bir önceki grafiğin tekrarı.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

3. bıkmışbroker'ın son analizlerini buraya yapıştabilecek biri var mı ? kuşlu site hesabı takip istiyor, takip isteği gönderdik bir haftadır onay yok.

Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    bıkmışbroker'ın son analizlerini buraya yapıştabilecek biri var mı ? kuşlu site hesabı takip istiyor, takip isteği gönderdik bir haftadır onay yok.
    AHAN DA GECEN HAFTANIN GRAFIGI.

https://twitter.com/M_N_Kutan/status...830445568?s=20

SECIM DOLAYISIYLA HESABIMI BIR MUDDET 'KITLEME' GEREGI DUYDUM.
    Ama artık acık hesabım
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

5. Sayın BaBo

Altın vuruş 6 ne zaman otobana çıkar

6. Mustafa beyin kendi tabiri ile altin vurus kacirdigi oldumu hiç ???

Faiz artiyor kurda dengesini ayarliyor . mustafa beyin ölüsü 18 euro olan grafi suan 4700 ediyor .

Ne zaman baslayacak şov yillar sonrami eli kulagindami 😀😀🙂 acaba

7. Ki 20 euro nun da altina birakmiyorlar . 5400 oda suan . Baya istekli orda tutunmaya . Gostergelerde birbirine yakinlasti artik start verelim abi yol ver bize agam gidelim 😀😀

Ben yol veren değilim, grafiklerimdir bu isin 'üstadı' olan.
    Hana geldik Yagmur dindi, dedik 2 tane çizgi çizdik.

O çizgilerden 'üstte olan' yukarı geçilirse (kalıcı olarak) başka şartlar oluşur.
    Ama 'altta' olan da aşağı geçilirse de (yine kalıcı olarak) başka şartlar oluşur.

Yeterince açık mi yazdıklarım?
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayfa 64/72 İlkİlk ... 14546263646566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •