Sayfa 65/72 İlkİlk ... 15556364656667 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Altın vurus 5

1.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Ben yol veren değilim, grafiklerimdir bu isin 'üstadı' olan.
    Hana geldik Yagmur dindi, dedik 2 tane çizgi çizdik.

O çizgilerden 'üstte olan' yukarı geçilirse (kalıcı olarak) başka şartlar oluşur.
    Ama 'altta' olan da aşağı geçilirse de (yine kalıcı olarak) başka şartlar oluşur.

Yeterince açık mi yazdıklarım?
    hem de Bilale anlatır gibi sn.abim...

2.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Ben yol veren değilim, grafiklerimdir bu isin 'üstadı' olan.
    Hana geldik Yagmur dindi, dedik 2 tane çizgi çizdik.

O çizgilerden 'üstte olan' yukarı geçilirse (kalıcı olarak) başka şartlar oluşur.
    Ama 'altta' olan da aşağı geçilirse de (yine kalıcı olarak) başka şartlar oluşur.

Yeterince açık mi yazdıklarım?
    Yok dayıcım anladik biliyoruz anlatmak istedigini . Sen maldan ciktin yagmur dindi dedin . 25 euro dan . Geldik 19 euroya . Ne zaman atlayacaksin diyorum .

Ust cizgi kalici gecilsin diye bekelrsen 25 euro uzerinde tekrar mal almann anlami ne . 22 euro 25 arasi zaten islemin yok .

22 altida kalici olursa zaten daha da mal almazsin .

Grafikleri anladik sen ne zaman gireceksin malı onu anlamadik

3. Bak bilalin biri anlamis ne anlamissa . Bekliyor oyle mazlum 25 euro yu heralde . 25 de satip 25 de alacaksan ne anlami var . Bir ara 18 euro favorindi oradanmi geleceksn mala . Bilaline bunuda anlat . Yoksa saf gibi bekler durur buraladda

4.  Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    hem de Bilale anlatır gibi sn.abim...
    Yandimi la ampul kafanda . Bilal

5.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Yandimi la ampul kafanda . Bilal
    boş yapma biz zaten onu çok önceden anlamıştık,ben latife yaptım o kadar,burayı da meşgul etmeyelim....

23 Haziran 2023 tarihli grafik

https://twitter.com/M_N_Kutan/status...156722688?s=20

xu100 de beklediğim 190 EURO görüldü.
    Orada 'çoklu dip' beklerim, USDTL ve Faiz 2 lisi de aralarında SULH olacaklar ki ben borsaya sıcak bakayam.
    Yoksa benim için bist zaman kaybı ve para kaybıdır.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayfa 65/72 İlkİlk ... 15556364656667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •