Sayfa 61/72 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Altın vurus 5

Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Saygıdeğer Mustafa abi,
    Kitabını aldım keyifle okuyorum, tebrik ediyorum bu güzel eserinizden dolayı sizi,
    Naçizane bir sorum olacak ağabey,
    Bu XU100 EUR grafiğinizdeki devasa çanak bir kulp takıp dahada yukarılara gidebilir mi? Böyle olursa bu kulpun gerçekleşme süre tahmininiz nedir?
    Zaman analizi henüz yapmadım ama 7-8 ay olabilir.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

20 Ocak 2023 tarihli karikatür bu şekilde..

https://twitter.com/M_N_Kutan/status...142438959?s=20
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Elma mı? Şeftali mi? Can eriği mi?

https://twitter.com/m_n_kutan/status...ubx5v01fpfMqcg

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

4. Yarma Bursa olursa şeftali tercihimizdir Sn BaBo. )

5. Sonuç olarak altın vuruş bitti mi? Yoksa uzun bir ara mı verdi? Anlayan varsa söylerse sevinirim. Teşekkürler.

6. şeftali en ıyıyı yumusak olur. ısırdımı ne elma gıbı ne can erıgı gıbı ses cıkarmaz...seftalı

7. anketlere göre altın vuruş bitti sanırım..seçime kadar dayak var..heleki seçimden 1 ay önce komaya sokacaklar borsayı..
    borsayı şişiren fonların görevi bitti..vurgunu vurdular..2000 yılı gibi aynı
     Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Sonuç olarak altın vuruş bitti mi? Yoksa uzun bir ara mı verdi? Anlayan varsa söylerse sevinirim. Teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    anketlere göre altın vuruş bitti sanırım..seçime kadar dayak var..heleki seçimden 1 ay önce komaya sokacaklar borsayı..
    borsayı şişiren fonların görevi bitti..vurgunu vurdular..2000 yılı gibi aynı
    Üstat, zekana şapka çıkararak seni selamlıyorum,
    hala bura, şura, ora, tekrar bura, tekrar ora,
    yok ora, yok şura, yok bura
    kesin bura dip deyip duruyorlar

Sayfa 61/72 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz