Sayfa 66/72 İlkİlk ... 16566465666768 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 521 - 528 arası.

Konu: Altın vurus 5

1. Mustafa bey sizi bekliyoruz vuruş icin 😀😀😀

Ne zaman baslayacaksiniz. 😀 cizgiler ne zaman tmm zamani geldi diyecek acaba

Alıntı Originally Posted by Montella Yazıyı Oku
    Mustafa bey sizi bekliyoruz vuruş icin

Ne zaman baslayacaksiniz. cizgiler ne zaman tmm zamani geldi diyecek acaba
    Altın Vuruş 'özelliği olan' bir vuruştur.
    Her an her çıkış için Altın Vuruş diyemezsiniz.
    TL olarak bist 4.300 leri gördü, euro bazlı grafiklere baktığınız zaman bist hâla 'geberik' seviyelerde.
    Çizdiğim alt çizginin (hana geldik yağmur dindi çizgileri) bile halen altındayız.
    Sizler endeksimizi TL bazlı görmeye ve değerlendirmeye baktığınız müddetçe sizlerle aynı frekansda olamayacağız maalesef.

Dönün bu topiğin başından ilk 15 sayfayı yeniden okuyun lütfen belki ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Altın vurus 5

Mevcut durumda zaten 1-2 haftalık bir çıkış içindeyiz.
    Twitter höstadları da yazıp duruyorlar bu detayı zaten.

Ben 23 Ekim 2021 de Altın Vuruş başlığını açtığım zaman twitterda hiçbir höstad 'Altın Vuruş' çıkışından bahsedemiyordu.

Bırak Altın Vuruş çıkışını o höstadlar 'bir çıkıştan bile' bahsedemiyordu.

Aramızda fark var yani.

Bakış açımı anlatmaya çalışıyorum bu yazdıklarımla.

Hava atmak gibi bir derdim yoktur.
    Beni yanlış anlamayın yeter.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

4. Sizi 15 senedir taniyorum latife yaptm sadece . Tl bazli tabi ki bakmiyoruz . Kisa sureli cikis paydos oldu gibi .

Sadece tekrar 19 euro ve dovizde son 28 veya 30 atagi ile berabermi acilacak altin vurus onu merak ettm .

Yada altin vurus cok uzaklarda yakinlarda beklememekmi lazim , formasyon geregi .

5. uzun vade lerde neler olacak neler

6. yakın vade 2 ay da neler bekliyor bizi....

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

8. xu100 ve viop arası kolerasyon bozuklugu neden acaba? Bist dipten yukselme oranı viop a göre daha yuksek ve viop sureklı yatay endeks artı. makas sureklı acılıyor ?
    böyle olunca xu100 cıkacak viop 10 gun sonradan geliyor gıbı hareket ediyor

Sayfa 66/72 İlkİlk ... 16566465666768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •