Sayfa 52/72 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 569 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Altın vurus 5

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    994
    Bu gidişle hanı su basacak demedi demeyin sonra.

2. Bana göre Babo diyor ki endekste 255 Euro üzerini ben görmüyorum , graflarda hedefimiz bu bölgeydi oraya da geldik. Geçen sene dipte ralliyi yazdım şimdi de tepede yazıyorum. Gerisi size kalmış diyor. Bu iş hemen olur mu zamana yayılır 2 ayda olur mu belli olmaz , grafikler izlenmeli herkes kendi yatırım tercihine göre hareket eder. İsteyen bugün satar isteyen destek köstek kırılınca satar vs.
    Not : Grafik hakkındaki yukarıdaki yorumum tamamen kendi görüşümdür. Sevgili Babo ile konuşup görüşmüşlüğüm yoktur , kendisini de zan altında bırakmayalım.
     Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim IQ'um düşük. Şifreli mesajları anlamıyorum. Daha önce de rica etmiştim, takan olmadı. Yağmurun dinmesi, kazanın ölmesi falan ne demek oluyor tam olarak?

Sayın Babo'nun kitabını da alıp okudum ilk çıktığında. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

3.  Alıntı Originally Posted by u100@30 Yazıyı Oku
    Bana göre Babo diyor ki endekste 255 Euro üzerini ben görmüyorum , graflarda hedefimiz bu bölgeydi oraya da geldik. Geçen sene dipte ralliyi yazdım şimdi de tepede yazıyorum. Gerisi size kalmış diyor. Bu iş hemen olur mu zamana yayılır 2 ayda olur mu belli olmaz , grafikler izlenmeli herkes kendi yatırım tercihine göre hareket eder. İsteyen bugün satar isteyen destek köstek kırılınca satar vs.
    Not : Grafik hakkındaki yukarıdaki yorumum tamamen kendi görüşümdür. Sevgili Babo ile konuşup görüşmüşlüğüm yoktur , kendisini de zan altında bırakmayalım.

Teşekkürler sayın u100. Nitekim bugün düşüş başladı gibi görünüyor.

Altın vurus 5

Alıntı Originally Posted by u100@30 Yazıyı Oku
    Bana göre Babo diyor ki endekste 255 Euro üzerini ben görmüyorum , graflarda hedefimiz bu bölgeydi oraya da geldik. Geçen sene dipte ralliyi yazdım şimdi de tepede yazıyorum. Gerisi size kalmış diyor. Bu iş hemen olur mu zamana yayılır 2 ayda olur mu belli olmaz , grafikler izlenmeli herkes kendi yatırım tercihine göre hareket eder. İsteyen bugün satar isteyen destek köstek kırılınca satar vs.

Teşekkür ederim kardeş.
    Doğru noktaları vurgulamışsın.
    Sağol.

Bu haftakigüncel grafik ise bu şekilde;
    https://twitter.com/m_n_kutan/status...QEwOrha_c7sXNg

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Çanak çömlek mi fincan kulp mu?
    Hedef mağma mı? Feza mı?
    Fibonaci ile elli otçular ne derler?

18 KASIM 2022 tarihi itibari ile grafigin son hali.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Çanak çömlek mi fincan kulp mu?
    Hedef mağma mı? Feza mı?
    Fibonaci ile elli otçular ne derler?
    Bende o analizlerin de olmadığını nereden biliyorsunuz?
    Varsa bir 50 otçunuz buyursun gelsin topikde düşüncesini yazsın.

Memnun olurum.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Bende o analizlerin de olmadığını nereden biliyorsunuz?
    Varsa bir 50 otçunuz buyursun gelsin topikde düşüncesini yazsın.

Memnun olurum..
    Bıkmış abi;
    Ben sizi tanıyorum
    Yapacağınız her türlü grafik başım üstüne.

Sayfa 52/72 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •