Sayfa 14/19 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 150 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Kaybettiğinde neden suçu bir başkasında arıyorsunuz ?

1.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Hocam bugün bir etkinliğe katıldım. Artık hedefte kalmamış. Ne iş yapacaklarını bile bilmeyen, her şeyi hazır bekliyorlar. Buradan açık açık yazamıyorum. Ama durum gerçekten iç karartıcı.
    Başkanım hayır mı hiç yoksun oraya küstün mü. Sensiz olmuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Başkanım hayır mı hiç yoksun oraya küstün mü. Sensiz olmuyor.
    Saolasın hocam. Evet küstüm. Bir maydonoz yüzünden

maydonoza 5 tl vermiş, birde 5 dal imiş diye isyan ediyor.

Hocam sana sorarım. 5 dala 5 tl veren var ise. Satıcı 10 TL yapmaz mı ? Nasıl olsa alan var

işin özeti dedim ki, üşenmeyin. Alın saksı ekin.

Tüketim durmadı aksine arttı. Hazır yemeye alışmışız. Market bile eve geliyor. yürümek bile zor geliyor.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Hocam sizde çok uyardınız bende çok uyardım.

2023 de 2022 yi bile mumla arıyacaklar haberleri yok. Kendileri ediyor. Kendileri buluyor....
    Son düzenleme : baba_baskan; 28-03-2022 saat: 23:02.

3.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Saolasın hocam. Evet küstüm. Bir maydonoz yüzünden

maydonoza 5 tl vermiş, birde 5 dal imiş diye isyan ediyor.

Hocam sana sorarım. 5 dala 5 tl veren var ise. Satıcı 10 TL yapmaz mı ? Nasıl olsa alan var

işin özeti dedim ki, üşenmeyin. Alın saksı ekin.

Tüketim durmadı aksine arttı. Hazır yemeye alışmışız. Market bile eve geliyor. yürümek bile zor geliyor.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Hocam sizde çok uyardınız bende çok uyardım.

2023 de 2022 yi bile mumla arıyacaklar haberleri yok. Kendileri ediyor. Kendileri buluyor....
    Abla üreten den tut satan dahil kimse para kazanamıyor. Bugün pazarcı nakliye yer kirası eleman yevmiyesi fire yemek bunlar gider ve ciddi bir maliyet oluşturuyor. Bu İstanbul da ise 3-4 kat Anadolu'da iki kat bugün geçim kaynağı tarım olan ilçede marul 20tl. Birde bu sene kış geç çıktı Nisan Mayıs ta sera sökülür yerli çıkardı hesaplar bir ay ötelendi kışlıklar turşuluk kurutmalık bu sene karışır bunu da hesaba katın tedbirleri alın.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abla üreten den tut satan dahil kimse para kazanamıyor. Bugün pazarcı nakliye yer kirası eleman yevmiyesi fire yemek bunlar gider ve ciddi bir maliyet oluşturuyor. Bu İstanbul da ise 3-4 kat Anadolu'da iki kat bugün geçim kaynağı tarım olan ilçede marul 20tl. Birde bu sene kış geç çıktı Nisan Mayıs ta sera sökülür yerli çıkardı hesaplar bir ay ötelendi kışlıklar turşuluk kurutmalık bu sene karışır bunu da hesaba katın tedbirleri alın.
    Bakalım bekleyelim görelim bizi daha neler neler bekliyor.

Ev sahipleri kiram düşük kaldı diye düşünür
    kiracı bu ay kirayı nasıl öderim diye kara kara düşünür.

EYT yaşından dolayı iş bulamaz. Emeklide olamaz. Hem iş ararken yaşa takılır. Hem emekli olmak için yaşa takılırlar

Yeni mezunlar iş arar işveren şans verir. Ama en ufak zorluk da ayrılma kararı alır. Sınavlara çalışıp devlet memuru olmak daha kolay gelir.

İşveren çalıştıracak eleman bulamaz.

Allah hiç bir anneyi babayı çocuğuna karşı mahcup etmesin.

5. Boğalar izne ayrılıcakmış

6. Bir gece ansızın gelebilirim

7. Gözlemlediğim kadarıyla 2 haftadır hammadeciler tedarikcikar bir kivranmaya başladı. Mal yok demiyorlar. Elindeki mali sata bilmek için piyasaya çıktılar gibi. Belki de yanılıyorum. Bu sadece kendi düşüncem.

8. Yıllar yıllar önce bugünlere hazırlandık.

Sayfa 14/19 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •