Sayfa 2/19 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 150 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Kaybettiğinde neden suçu bir başkasında arıyorsunuz ?

1. Herkez birilerini takip ediyormu bilinmez. Ama karmaşık yazılar ile ben bildim edası daha üzücü

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Olmuyor hocam sesiz kalmak istemiyorum. Yazık günah gelen cisim çok büyük.
    yaz o zaman millet faydalansın. benim yazan yerlerim ağrıyor onun için bayrağı sana teslim ediyorum. yürü be kim tutar seni
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yaz o zaman millet faydalansın. benim yazan yerlerim ağrıyor onun için bayrağı sana teslim ediyorum. yürü be kim tutar seni
    Bi sen bi ben okuyoruz içimi dokiyim.

4. Hocam başlık yanlış oldu. Büyük buğrandan önce yaşanan. Hayal dünyasını yaşıyoruz şuana

Herkez birilerini takip ediyormu bilinmez. Ama karmaşık yazılar ile ben bildim edası daha üzücü
    narsıst bilirsin.. bende biliyorum ama, sadece anlamını biliyordum özellikleri ne diye hiç bakmamıştım. böyle yotube karışıtırırken detaylarını anlatan bir uzman dinledim. inan şok oldum. çünkü türk erkeklerinin yüzde 75 i narsıst miş. ulan aceba bende narsıst miyim diye kendimi yokladım. valla değilim çok şükür. çünkü en büyük özelliği ben! ben! demesi ve çok kıskanç olmasıymış. aslında her insanda olduğu gibi bendede özeliklerinden var ama kıskanç değilim. burdan yırttım onun için insanın hangi alanda olursa olsun kendini beğendirmek istemesi beyhude iş.. çünkü o yüzde yirmi beşi nerde bulacaksın. her yer çiçekci tükanı
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Bi sen bi ben okuyoruz içimi dokiyim.
    evet farkındayım ama önemli değil. yazıyoruz,işte.. amaç bu değilmi

7. Amaç içimizdekileri dökmek. Yakında ben demiştim diycez

8. Tarih: 24 Ekim 1929

Yer: Amerika Birleşik Devletleri

Olay: Borsa dibe vurdu, binlerce şirket ve banka battı. Milyonlarca insan işsiz kaldı. 24 Ekim 1929 tarihe KARA PERŞEMBE olarak geçti ve büyük buhranın başlangıcı oldu.

Sayfa 2/19 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •