Sayfa 21/36 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 286 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ARASE - Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş

Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Böyle bir bilanço bile yerinden kaldıramadı, bu nasil istir,simdi 150 lerde olmalıydı

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toplama vardı.o yüzden.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Toplama vardı.o yüzden.
    hıssenın takasının çoğuna sahıp olan kurumun bu fıyattan mal satması pek hoş olmasada ,tavan olup yarında devam edebılırse başka ufuklara gıder..

tek soru işareti karlılığını devam ettırebılecekmı onu sağlayabılırse bu fıyatlar bedavadan az pahalı olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. evet en sonunda istenen noktaya geldik

sabrın sonu selamettir

200 liranın altında satmam

4.  Alıntı Originally Posted by Fogel Yazıyı Oku
    evet en sonunda istenen noktaya geldik

sabrın sonu selamettir

200 liranın altında satmam
    bu elektırk fıyatlarında karlılığın artacağı düşünülürse bu fıyatlar bedava..sermaye ve hısse sayısının düşük olması büyük avantaj ..

hıssenın halka arz fıyatı 110 tl ...hısse bır yıla yakın oldu halka arz olalı ve alan herkes zararda neredeyse..bundan sonra bırşeylerın değişmesı lazım..hısse bır yola gırmış gıbı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    hıssenın takasının çoğuna sahıp olan kurumun bu fıyattan mal satması pek hoş olmasada ,tavan olup yarında devam edebılırse başka ufuklara gıder..

tek soru işareti karlılığını devam ettırebılecekmı onu sağlayabılırse bu fıyatlar bedavadan az pahalı olur..
    Onlar danışıklı dönüşüklü işler,,öyle göstermek istiyorlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. 209.690 bekleyen..

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    209.690 bekleyen..
    Olabilecek fiyatları sinyal veriyor olabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Olabilecek fiyatları sinyal veriyor olabilir mi?
    neden olmasın ...

Sayfa 21/36 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •