Sayfa 3/33 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 261 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ARASE - Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş

1. Gitmez dediğim şirketler hep gitti, bakalım bunda ne olacak. D

SM-M325FV cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Muhtemelen satılmayan payları kendileri alıp hisseyi yukarı sürerek daha tepelerden mal vermeye çalışacaklar.

3. başarısız olmuş bir arz denebilir. 47 bin bireysel gerçekten gidip 750 milyon tl’lik hisse mi almış, güldürdüler. kendileri çalıp kendileri oynamışlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,702
    bu arza basvurmadim ulusala basvurdum.Cunku hem pahali arz hem de patronlarinin gecmisi supheli.Hepsini gectim sirkete bes kurus para sokmuyorlar. bi kendileri akilli ky ler de saf oyle mi!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,702
    ha şuna da katiliyorum paylar ky lere satilamadigi icin hisse fiyati 110 dan belki 180 belki de 200 ustune cikartilabilir ama ben almam alacak olan da 2 kere dusunsun derim.

6. istediği yere götursun kimse almaz.hatta 70 tl olsun yıne almaz.geçmişin izleri öyle kolay silinmez...ytd

7. Halka arzı 4-5 Kasım tarihlerinde yapılan Doğu Aras Enerji, (ARASE) borsada ne zaman işlem göreceği, şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden açıklandı. Borsa İstanbul’da #ARASE kodu ile işlem görecek olan şirketin payları 110 TL fiyat ile 11 Kasım 2021 tarihinde Yıldız pazarda işleme açılacak.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

BBE100-4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    istediği yere götursun kimse almaz.hatta 70 tl olsun yıne almaz.geçmişin izleri öyle kolay silinmez...ytd
    ilk gün halka arz fiyatının altına geldi.şaşırdıkmı.....y.t.d.

Sayfa 3/33 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •